Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
2f :) - ocena Syn jest w drugiej klasie . Nie narzeka . Atmosfera w szkole super....
~2f :)
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 lutego 2024

Inka - opinia Szczerze polecam. Poziom angielskiego wysoki. Syn bardzo zadowolony
~Inka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 marca 2023

Małgorzata - opinia Moje dziecko zostało od września uczniem I klasy X LO. Mam pewien przeglad...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 września 2022

anonimowy - opinia Pani A.Styła od angielskiego to największy anioł, jak się na nią trafi to na...
~anonimowy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2022

Absolwent XLO - opinia wątek zamknięty Jako świeża absolwentka tej szkoły chciałabym podzielić się z przyszłymi...
~Absolwent XLO
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 maja 2020

Super szkoła wątek zamknięty Jestem mamą córki która od tego roku uczęszcza do 10LO,córka w końcu odżyła...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 października 2019

Polecam tę szkołę wątek zamknięty Namówiłam już kilka znajomych osób, żeby się nią zainteresowali. Córka miała...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lipca 2019

Polecam wątek zamknięty Przyjazne nastawienie do ucznia, super rozwijająca sie szkoła.
~Marta M
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2019

XLO wątek zamknięty Szkoła złoto, tylko mało godzin pozalekcyjnych oferuję...
~Najlepszy z biolchemu
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2019

Sumienna ocena ucznia XLO wątek zamknięty Nie ma wiekszych uwag, nauczycile bardzo dobrzy, atmosfera genialna, jedyne...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 maja 2019

Nie polecam wątek zamknięty Uczęszczam do tej szkoły już 3 lata. Cały czas modlę się, żeby już ukończyć...
~None
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2018

dobre gimnazjum-dobre liceum wątek zamknięty W końcu dobre i nowoczesne liceum w okolicy. Dobry dojazd, kadra i podejście...
~anusiak
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Dramat wątek zamknięty Ogólnie to nie polecam tej szkoły. Uczniowie klas trzecich otrzymali...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

Szkoła z doświadczeniem i super kadrą nauczycielską wątek zamknięty Jako rodzic dziecka 3. klasy gimnazjum nr.25 bardzo jestem zadowolona z tej...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry