Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
natalia - opinia wątek zamknięty jak traficie na panią K. angielski bardzo polubicie i maturę zdacie bardzo...
~natalia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 października 2007

Paulina - opinia wątek zamknięty No ja mysle ze uczy rewelacyjnie ale wiem ze jesli ktos jej podpadnie latwego...
~Paulina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 września 2007

=) wątek zamknięty Moim zdaniem to właśnie stosunek pani K. do uczniów i do swojego przedmiotu...
~oth_girl
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 września 2007

klasa Hiszpańska wątek zamknięty czy łatwiej jest się dostac do klasy hiszpańskiej jak sie uczyło tego języka...
~julia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 września 2007

Luki - opinia wątek zamknięty Oho poruszenie widze jakies ;)Tylko ze Talas napisal ze ten nauczyciel...
~Luki
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 września 2007

sekcja hiszpańska wątek zamknięty Mam pytanie do osób z sekcji hiszpańskiej w liceum. Jak Wam odpowiadają...
~Chaval
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 września 2007

Mikolaj - opinia wątek zamknięty dla mnie szkola super! poziom nauczania? - a co masz na mysli? to czy jestes...
~Mikolaj
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 września 2007

^^ wątek zamknięty Szkoła ogolnie jest swietna. Niesamowita atmosfera i kompetentni nauczyciele...
~ewuś
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 września 2007

Hmm c.d. wątek zamknięty W sumie czytając opinię poprzedniczki muszę dopisać, że prawdopodobnie...
~Absolwent 2007
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 września 2007

=) wątek zamknięty szkoła jak i nauczyciele są spoko, 3 lata w tej szkole wspominam...
~Struś
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2007

Hmm wątek zamknięty Poziom nauczania ogólnie mówiąc przeciętny. Jest niewiele osób potrafiących...
~Absolwent 2007
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2007

Spoczko;) wątek zamknięty Szkola jak dla mnie byla oki;)Skonczylam ja i troche juz tesknie:)Klimat oki...
~Talas
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 lipca 2007

FULL WYPAS ZIOMKI ^^ wątek zamknięty Jeśli jesteś dresem i jedziesz na kwadrat z kosą kroić innych to szkoła dla...
~Nic wbrew Sobie :D
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 czerwca 2007

powiedzcie mi wątek zamknięty jak jest w tej szkole ;> bo dostałam się to XV do klasy 1 e :P i proszę...
~Yennefer
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 czerwca 2007

Mozna cos zmienic ! wątek zamknięty Ja zlozylem papiery do klasy c gdzie jest rozszezony hiszpanski i b gdzie...
~Charlie
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 czerwca 2007

Ludzie - chodźcie do XV! :D wątek zamknięty Ogólnie jestem bardzo zadowolona po I roku nauki, chociaż jako już niemal...
~xyx
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 czerwca 2007

ile na humana? wątek zamknięty co prawda to jest o opiniach ale jaki jest prog na humana? chyba nizszy niz...
~kandydatka:P
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 maja 2007

Poziom nauczania - dno wątek zamknięty Jedynie humaniści i osoby uczące się w klasach hiszpańskich mogą nie obawiać...
~Gdańszczanin - absolwent XV Lo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

58

wątków

do góry