Jestem absolwentem tej szkoły z 2007 roku i jako teraźniejszy student mogę ocenić szkołę z innej perspektywy. Moim zdaniem w tej szkole jest lightowo. Nie trzeba się specjalnie uczyć, żeby skończyć szkołę ze średnią lekko powyżej 3.0. Biorąc pod uwagę poziom nauczania i przygotowanie do studiów...hmmm mogą być różne opinie. Ja mam żal do tej szkoły i do nauczycielek matematyki. Z resztą nie tylko ja, ale spora część moich znajomych, którzy mają ten przedmiot na studiach i nie potrafią się w nim odnaleźć. Poziom nauczania TEGO przedmiotu jest tragiczny, ale co do reszty jest naprawdę ok. Jeśli chodzi o ludzi, kadry i o całokształt to uważam, że jest to chyba najlepsze Liceum w trójmieście. Spędzilem tutaj 3 lata, poznałem naprawdę super ludzi. Z tego miejsca chciałbym wyróżnić nauczycieli, którzy mnie uczyli. Wspaniała kadra: Obecna Pani Dyrektor od j.polskiego , Pan dyr. B od historii, Pan Witek od wfu, angliści Pan A.L. i M.G. Panią Sz od PO, panią z biblioteki, Babcię, i panią Szatniarkę, z którą przegadało się mnóóóóstwooo godzin :) Naprawdę polecam wszystkim. I pamiętajcie. Najlepsze są klasy Menadżerskie !!!