Yary
jestes hyba bajkopisazem weź walnji jeden temat i pisz tam bo jestes niezly wtym co teraz piszesz pisz a troche rozweeselisz to ponure forum !
jestes hyba bajkopisazem weź walnji jeden temat i pisz tam bo jestes niezly wtym co teraz piszesz pisz a troche rozweeselisz to ponure forum !
zobacz wątek