Odpowiadasz na:

Yary

jestes hyba bajkopisazem weź walnji jeden temat i pisz tam bo jestes niezly wtym co teraz piszesz pisz a troche rozweeselisz to ponure forum !

jestes hyba bajkopisazem weź walnji jeden temat i pisz tam bo jestes niezly wtym co teraz piszesz pisz a troche rozweeselisz to ponure forum !

zobacz wątek
19 lat temu
Timon

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry