Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
N.R - ocena Jestem po prawie 2- letniej terapii u Pani Żanety. Nie był to łatwy proces,...
~N.R
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

Ola - ocena Z całego serca polecam Panią Żanetę. Jest osobą bardzo profesjonalną i...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 września 2023

Damian - uczestnik długoterminowej terapii indywidualnej - opinia Początkowo podchodziłem z dużą rezerwą oraz nieufnością do psychoterapii,...
~Damian - uczestnik długoterminow
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 maja 2023

Kinga - opinia Całą zdrową sobą polecam Panią Żanetę, każdy kto ma wątpliwości jakiego...
~Kinga
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 30 kwietnia 2023

Wdzięczna - opinia Witam, z czystym sumieniem możemy polecić Panią Żanetę w kategorii terapii...
~Wdzięczna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 kwietnia 2023

K - opinia Jestem po kilkumiesięcznej terapii u Pani Żanety i śmiało mogę powiedzieć...
~K
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 czerwca 2022

moto - opinia wątek zamknięty Pani Żaneta jest profesjonalistką. Pomogła mi we wszystkim o czym wiedziałem...
~moto
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lutego 2020

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Na terapię uczęszczałem trochę ponad rok. Właściwie przyszedłem z problemem...
~D.K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 grudnia 2018

referencje wątek zamknięty efektywne zmienianie paradygmatów na własny temat oraz otaczającej nas...
~E
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Polec wątek zamknięty Witam .Zaczełam terapię u pani Żanety.Z całego serca mogę polecić.Jest bardzo...
~Janetta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Miałem to szczęście że szukając psychologa trafiłem na Panią Żanetę i się do...
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2018

świetny psycholog wątek zamknięty Pani Żaneta dotarła do sedna mojego problemu i pomogła mi się z nim uporać....
~Arek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo mila i ladna pani seksuolog polecam wszystkim napewno jeszcze skorzystam
~Wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry