Pan Piotr Zimoń ze szkoły jazdy GoAuto to najlepszy instruktor z jakim jeździłam. Trafiłam do niego z polecania koleżanki na jazdy dodatkowe, po odbyciu kursu w szkole jazdy- OSK AS, gdzie jeździłam z 3 innymi instruktorami.

Pan Piotr to bardzo sympatyczny, ale przede wszystkim profesjonalny instruktor, zajęcia odbywały się w miłej atmosferze i były dla mnie przyjemnością.
Pan Piotr zwrócił mi uwagę na istotne szczegóły, o których nikt mi nie powiedział w poprzedniej szkole jazdy. Gdy pierwszy raz zadzwoniłam do niego na kilka dni przed egzaminem praktycznym od razu znalazł dla mnie wolny termin, a nawet poświęcił mi swój czas w niedzielę na dzień przed egzaminem (w poprzedniej szkole jazdy ''AS'' było to nie do pomyślenia).

Pan Piotr podbudował moją pewność siebie i dzięki temu zdałam dzisiaj egzamin praktyczny za pierwszym razem.
Serdecznie polecam tego instruktora! Wiem co mówię, bo jak już wspomniałam jeździłam z czterema.
Panie Piotrze jeszcze raz dziękuję i za 3 lata przyśle swoją młodszą siostrę do Pana :)