Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Godne polecenia wątek zamknięty Dobre skladniki, niskie ceny, czego chciec wiecej:-)
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Obsługa I właściciel nie na właściwym miejscu wątek zamknięty Jakoś pizzy super, jednakże obsługa oraz właściciel nie są odpowiednimi...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Jedzenie jest świetne ! wątek zamknięty Byłam i zamawiałam pizzę z "Pieca Placek" wiele razy. Zawsze świeże i dobrej...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2017

Tak wątek zamknięty Zdecydowanie na tak. Aktualnie najlepsza pizza w okolicach Obłuża. Ciekawe...
~kk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

Bardzo dobra pizza wątek zamknięty Byłam z rodzinka na pizzy, obsluga bardzo mila i usmiechnieta , lokal mały...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Smacznie i miło wątek zamknięty Nie spodziewałem się że w dzielnicowej pizzeri można zjeść tak smaczne danie....
~Michu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

smaczna i nieprzeciętna pizza wątek zamknięty Czegoś takiego się nie spodziewałem w tej części Gdyni. Pizza bardzo smaczna....
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lipca 2016

Pyszna pizza w dobrej cenie wątek zamknięty Bardzo smacznie. Na Obłużu nie było długo takiego punktu. Wszystkie, które...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Smaczna chrupka pizza - szczerze polecam!!! wątek zamknięty Z przyjemnością stwierdzam, że pizza w pizzerni "z pieca placek"...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry