Ponad dwa tygodnie temu oddałam mojego psiaka pod opiekę Psiej Niani.
Byłam pełna obaw co do jego zachowania, bo był potwornie nieufny co do obcych. Moje zdumienie nie miało granic , gdy niemal od razu zaczął bawić się z panią Sylwią. Wtedy wiedziałam , że mogę być spokojna. Mój pies wrócił pozytywnie odmieniony z urlopu. Pani Sylwia ma niesamowicie dobry kontakt z psami. Następnym razem gdy będziemy gdzieś wylatywać , na pewno psiak zostanie pod opieką Psiej Niani.
Dziękujemy !