Widok

Z dzieckiem na plac zabaw. Czy to bezpieczne?

Morena Temat dostępny też na forum:
Pogoda za oknem, dzieci się nudzą. Zastanawiam się, czy bezpiecznym jest wyjście z córką na plac zabaw. Mam na myśli mało uczęszczany plac na osiedlu, a nie jakiś wielki. Wy wychodzicie z dziećmi?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

Wiesz, ja nie nie mam dziecka, ale z doświadczenia mojej siostry (ma dwoje dzieci - 2 i 4 l.) - chyba lepiej byłoby zostać przy planszówkach. ;) Chociaż zdaję sobie sprawę, że ciężko jest Wam wysiedzieć... Ale sugerowałabym wyjście na spacer, do lasu, do parku. Tam gdzie nie ma ludzi i tak jak na placu - przedmiotów, które dotykali inni. Dbajmy o siebie. ;)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jeśli będą Cię wkurzać na maksa, a musisz pracować, podpowiadam:
https://zapodaj.net/65db08b86ff74.jpg.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pełna zgoda. Place zabaw omijamy szerokim łukiem!! Jak ktoś ma możliwości to wyjazd za miasto polecam. Sama planuję wypad "na domek" nad jezioro na Kaszubach. Gorzej jeśli się okaże, że cała rodzina ma takie same plany :P W obecnej sytuacji bym się nie zdziwiła. Poza tym jak najwięcej przebywamy w domu, nie kontaktujemy się z innymi tylko to ograniczy rozprzestrzenianie się patogenu.Pamiętajcie!! Izolacja najlepszą bronią w walce z wirusem. Niestety.. :( I tak uważam, że w obecnych czasach mamy świetne możliwości w czasie zamknięcia. Oczywiście to nie to samo co realny kontakt z drugim człowiekiem, ale substytuty w formie mediów społecznościowych, telefony i internet zdecydowanie ułatwiają obecną kwarantannę. Pamiętajmy o innych!! Starszych, samotnych, dzwońmy do bliskich by porozmawiać nie tylko na tematy związane z epidemią!! Niektórych ten temat naprawdę może przytłaczać, zwłaszcza w samotności i izolacji. Także trzymajmy się ciepło, a jak macie możliwość to wyjdźcie czasem na spacer w towarzystwie, tylko zachowując środki ostrożności (bez dotykowo i w odległości od innych o co najmniej metr) Powodzenia!! Trzymajcie się cieplutko!! Rodzicom życzę kreatywności w wymyślaniu zabaw dla swoich pocieszek;) Wiem, ze to czasem nie lada wyzwanie. Jeszcze raz pozdrawiam i znikam na śniadanie!! Wszystkiego dobrego!! Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam chodzić w nocy - wtedy najmniej współużytkowników placu. a bąbelki najlepiej opatrzyć w czołówki.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nie wolno korzystań z placów zabaw. Wirus utrzymuje się na plastiku i chromie nawet do 24 h, jezeli wczesniej dotykała go osoba zakazona. Mówią o tym w TV bez przerwy. Spacery po lesie tak, place zabaw - NIE
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 4

Co nie wolno? Głupie lewicowe podejście. Wszyscy dajemy się omamić ze jest jakaś epidemia. Nie ma żadnej epidemii. Rozdmuchane przez mediowe hieny informacje, przecież to wszystko jest aby przyspieszyć kryzys finansowy bo Żydzi już nie mogli sie doczekać przecież.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 24

Włosi też tak mówili... dzisiaj leżą w trumnach... pomyśl co piszesz!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Moje dziecko normalnie wychodzi ale nie zbliżamy się do żadnych konstrukcji. Nie da się ich skutecznie odkazić zwykłymi środkami więc nie będziemy ryzykować.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
A jaki masz iloraz inteligencji? Masz telewizor albo radio? Jesteś 500+? Bo to by tłumaczyło infantylne pytanie. Biedna twoja córeczka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Koronawirus

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

do góry