Widok

Z perspektywy czasu...

nieprzerwanie zachęcam do wyboru szkoły GDprawko! A oto dlaczego. Od około 5 miesięcy niemalże codziennie poruszam się samochodem i zdecydowanie stwierdzam, że wiedza i umiejętności praktyczne, jakie zdobyłam w szkole GDprawko sprawdzają się na drodze w 100%. Zwykło się mówić, że ośrodki szkolenia kierowców przygotowują kursantów wyłącznie pod egzamin. Z całą stanowczością mogę powiedzieć, że nie dotyczy to ośrodka GDprawko. Instruktorzy z tej szkoły wykonują kawał rzetelnej roboty, która owocuje zdanym egzaminem, a co najważniejsze doskonale przygotowują nas do samodzielnej jazdy (nie tylko trasami egzaminacyjnymi). Sam dokument nie jest dla nich celem samym w sobie, lecz umiejętne i mądre zachowanie się w realnych sytuacjach na drogach. Ostatnio miałam okazję prowadzić samochód na trasie Gdańsk - Świdnica Śląska i, używając cennych wskazówek otrzymanych na kursie, z powodzeniem poradziłam sobie z tym zadaniem. Co więcej jazda była dla mnie prawdziwą przyjemnością.
Adam, dziś, z perspektywy czasu, bardzo Ci dziękuję że nauczyłeś mnie jeździć mądrze, a to jest przecież nie do przecenienia.
Pozdrawiam!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Wielu naszych kursantów spotykamy na drogach w swoich autach, jednak nie często zdarza się usłyszeć jak wykorzystują Oni już samodzielnie nabyte u nas umiejętności, i jak oceniają to z perspektywy czasu dlatego Wielkie Dzięki Ola, że chciałaś się tym podzielić. Bardzo cieszę się z Twojej oceny. raz jeszcze pozdrawiam serdecznie
Adam
GDprawko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry