Widok
ZAGINĄŁ APARAT !!! TRÓJMIASTO !!!
http://img166.imageshack.us/img166/507/skradzionyaparat.jpg
Dziś - 29 lipca 2009, w pociągu SKM nr 120 jadącym prawdopodobnie z Wejherowa do Gdańska, w Gdyni głównej ( o 7:45 ) pozostawiono aparat Canon 5D + obiektyw Canon 15mmfisheye w czarnej torbie Lowepro ( AW1 ).
Ktokolwiek miałby jakieś informacje na temat aparatu, bardzo proszę o kontakt telefoniczny 604 122 422 lub mailowy wierzbicki.marek@gmail.com. Dla znalazcy lub osoby która udzieli pomocnej informacji - nagroda pieniężna. Bardzo proszę o pomoc.
Gdyby ktoś widział wystawiony na sprzedaż aparat Canon 5D - można poprosić o oryginał zdjęcia z aparatu, body jest cyfrowo podpisane imieniem i nazwiskiem, łatwo można sprawdzić.
Dziś - 29 lipca 2009, w pociągu SKM nr 120 jadącym prawdopodobnie z Wejherowa do Gdańska, w Gdyni głównej ( o 7:45 ) pozostawiono aparat Canon 5D + obiektyw Canon 15mmfisheye w czarnej torbie Lowepro ( AW1 ).
Ktokolwiek miałby jakieś informacje na temat aparatu, bardzo proszę o kontakt telefoniczny 604 122 422 lub mailowy wierzbicki.marek@gmail.com. Dla znalazcy lub osoby która udzieli pomocnej informacji - nagroda pieniężna. Bardzo proszę o pomoc.
Gdyby ktoś widział wystawiony na sprzedaż aparat Canon 5D - można poprosić o oryginał zdjęcia z aparatu, body jest cyfrowo podpisane imieniem i nazwiskiem, łatwo można sprawdzić.
powiadomiłem co się dało.. kiedy tylko wysiadłem z pociągu ( 2 minuty ) i zorientowałem się co się stało, od razu zgłosiłem to i sprawdzili pociąg 5 stacji dalej..
Powiadomiłem komisy, lombardy, fora fotograficzne, allegro, oklejam słupy z ogłoszeniami, informuję klientów..chcę jeszcze dać ogłoszenie do anonsów, i radia lokalnego...i modlę się..
Głupie to, ale dla mnie to nie sprzęt który zarabia, dla mnie to moje dziecko.
Powiadomiłem komisy, lombardy, fora fotograficzne, allegro, oklejam słupy z ogłoszeniami, informuję klientów..chcę jeszcze dać ogłoszenie do anonsów, i radia lokalnego...i modlę się..
Głupie to, ale dla mnie to nie sprzęt który zarabia, dla mnie to moje dziecko.
w moim przypadku bylo tak ze na weselniku udzielala sie dziewczyna ktora pracowala w biurze ogloszen Dziennika Baltyckiego. Do niej wlasnie poszla Pani ktora znalazla moj aparat, dziewczyna pokapowala sie ze na weslniku ktos aparat szuka i dala mi znac. Dlatego radze isc do biur ogloszen lokalnych gazet i powiadomic co sie stalo, zostawic swoj nr telefonu. Trzymam kciuki.
Panie Marku w niedziele niech Pan pojedzie na gielde w Chwaszczynie i w Pruszczu Gd.
I jeszcze opcja dla wierzacych: zgubilam aparat w sobote, w niedziele poszlam do spowiedzi, komuni, pomodlilam sie pod figura Sw.Antoniego i co nieco wrzucilam w puszke. W niedziele aparat sie odnalazl. Ja wiem kto w tym "maczal palce"....
I jeszcze opcja dla wierzacych: zgubilam aparat w sobote, w niedziele poszlam do spowiedzi, komuni, pomodlilam sie pod figura Sw.Antoniego i co nieco wrzucilam w puszke. W niedziele aparat sie odnalazl. Ja wiem kto w tym "maczal palce"....
Przyszło mi do głowy jeszcze coś. Jak ktoś będzie chciał sprzedać aparat nie pójdzie z nim do komisu, ani nie wystawi na allegro bo domyśla się że tam będziesz szukał. Możliwe, że zaniesie go do lombardu bo szansa ze sprawdzisz wszystkie w 3mieście jest mizerna, a poza tym lombardy nie zadają kłopotliwych pytań.
Znalazł się [bip] !!! ZNALAZŁ !!!
Zadzwonił dziś do mnie rano Pan Krzysiek z Wejherowa ( oby żył długo i szczęśliwie ), i oznajmił że widział ogłoszenie na przystanku, i to chyba o mój aparat chodzi... Po godzinie od rozmowy, sprawa była jasna. To człowiek który siedział ze mną w pociągu, i wysiadł 2 przystanki później..
Calusieńki sprzęt wrócił do mnie. Wszyscy happy... ja mam moje bejbi... Pan Krzysiek dobry uczynek i +1k na koncie
Alleluja, i niech żyje wiara w ludzi i cuda !!!!
Dziękuję serdecznie wszystkim za okazaną chęć pomocy wsparcie i tak dalej, jesteście kochani
Calusieńki sprzęt wrócił do mnie. Wszyscy happy... ja mam moje bejbi... Pan Krzysiek dobry uczynek i +1k na koncie
Alleluja, i niech żyje wiara w ludzi i cuda !!!!
Dziękuję serdecznie wszystkim za okazaną chęć pomocy wsparcie i tak dalej, jesteście kochani
Super że się odnalazła zguba. A dywagacje na temat wysokości (za mało, za dużo) nagrody są hmm.......
Jak by mi ktoś buchnął kufer z kosmetykami (do pracy) to bym normalnie leżała i kwiczała, więc doskonale rozumiem, jaka musiała Cię radość ogarnąć, gdy się aparat znalazł.
Jak by mi ktoś buchnął kufer z kosmetykami (do pracy) to bym normalnie leżała i kwiczała, więc doskonale rozumiem, jaka musiała Cię radość ogarnąć, gdy się aparat znalazł.
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]