Widok
szukałam teraz 3h i nic ;((
w schronisku już wiedza http://www.schroniskopromyk.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=46
pomału tracę nadzieje i mam jazdy ze ktoś ja potrącił i leży gdzieś biedna ;((
w schronisku już wiedza http://www.schroniskopromyk.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=46
pomału tracę nadzieje i mam jazdy ze ktoś ja potrącił i leży gdzieś biedna ;((
wszystko spr zapadła się pod ziemie ;(( nawet te rowy przy głównej drodze, nic, zero śladu
tak sobie myślę czy jak by ktoś ja potracił i by leżała przy drodze to kto sprząta takie psy ?
dziś rozwiesiłam ogłoszenia przy pepco i na tym ala domku za kościołem przy garażach/rurach, ciekawe czy dotrwają do jutra
tak sobie myślę czy jak by ktoś ja potracił i by leżała przy drodze to kto sprząta takie psy ?
dziś rozwiesiłam ogłoszenia przy pepco i na tym ala domku za kościołem przy garażach/rurach, ciekawe czy dotrwają do jutra
to dobrze :)
wrzuć ogłoszenie jeszcze tu http://gdansk-orunia-gorna.mojeosiedle.pl/viewforum.php?f=37
wrzuć ogłoszenie jeszcze tu http://gdansk-orunia-gorna.mojeosiedle.pl/viewforum.php?f=37
