Widok
hop - dalej nic ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PODBIJAM !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nulka jak byłaś na spacerze nic nie widziałaś ? a w jakich rejonach chodzisz ?

ja zaczynam podejrzewać ze pewnie jakieś dzieci ja zabrały do domu ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3mam kciuki, żeby Twój pies się odnalazł. Mój pies też kiedyś zniknął bez śladu, ale po tygodniu wrócił do domu. Był brudny i wyglądało na to, że ktoś go zamknął i nie chciał wypuścić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oby się znalazł, biedny pies, pewnie tak samo jest zestresowany jak właścicielka, nie wyobrażam sobie, że mój pies mógłby zginąć, trzymam kciuki za psiaka i na pewno się znajdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mialam nadzieje, ze napiszesz ze sie znalazl... próbuj jeszcze raz do schroniska, moze tym razem jest tam, zostaw namiary do siebie, gdyby sie znalazl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukałam teraz 3h i nic ;((

w schronisku już wiedza http://www.schroniskopromyk.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=46

pomału tracę nadzieje i mam jazdy ze ktoś ja potrącił i leży gdzieś biedna ;((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ehh i znów weszłam w wątek i juz miałam nadziejeże się znalazł... :( współczuję ja już bym padła na zawał.... trzymam kciuki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzę tam u góry przy rurach, za kościołem i przy parku od strony oruni górnej... ale zaden błąkający piesek nie rzucił mi sie w oczy... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nulka mi się wydaje ze ktoś ja przygarnął ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z jednej strony to lepiej, bo biedna ma dach nad głową i jedzenie, oby wpadli na pomysł , ze ktoś jej szuka i porozwieszali ulotki...

Moze jeszcze gdzies uciekła w strone chełmu ? w te pola ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystko spr zapadła się pod ziemie ;(( nawet te rowy przy głównej drodze, nic, zero śladu

tak sobie myślę czy jak by ktoś ja potracił i by leżała przy drodze to kto sprząta takie psy ?

dziś rozwiesiłam ogłoszenia przy pepco i na tym ala domku za kościołem przy garażach/rurach, ciekawe czy dotrwają do jutra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potrącone pieski kotki widzialam kiedyś że sprzątali Ci którzy robią porządki w tamtych miejscach nie wiem to chyba PRSP było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wkleję tu fotki, łatwiej będzie

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pierwsza strone !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie ktoś mi nap ze znalazł ja martwa na Małomiejskiej ;((((((((

chciałam jakieś szczegóły to ma wyłączony tel ;((((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyszła mamo, ludzie wypisują głupoty :(
Przejdź się na małomiejską i popatrz na pobocze.
Trzymam kciuki z całych sił, że się sunia odnajdzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jednak to nie mój piesek !:)))

nap mi smsa jak wygląda i ze miał obrożę, nie wiem czy ktoś robi sobie jaj czy jak, ale ta sytuacja pokazała mi jacy niektórzy ludzie potrafią być podli, za kasę zrobili by chyba wszystko ;(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to dobrze :)


wrzuć ogłoszenie jeszcze tu http://gdansk-orunia-gorna.mojeosiedle.pl/viewforum.php?f=37
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

kastracja psa (7 odpowiedzi)

czy ktoś może polecić gabinet, w którym mogę wykastrować psa? I jakie ceny? Pies ok. 15 kg

do góry