Widok
Przyszła Mamo - czy porozwieszałaś ogłoszenia u okolicznych weterynarzy? jeśli ktoś ją przygarnął - to pewnie prędzej czy później zgłosi się do weta - żeby sprawdzić czy ma czipa albo czy jest zdrowa(jeśli nie chce jej oddać)...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop dla pieska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dalej nic ogłoszenia są wszędzie, nikt nic nie wie ;((

nawet w utylizacji, w psim szpitalu, prsp nic ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://zaginionepsy.pl tu jej nie ma ale może warto dać ogłoszenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie, dziś po praktycznie całodziennych poszukiwaniach, doszłam do wniosku ze muszę się pogodzić z jej odejściem, oczywiście dalej na spacerach z córeczką będę jej wypatrywać ale muszę zacząć się przyzwyczajać do myśli ze nie zobaczę już jej inaczej oszaleje ;((( dziś wieczorem dostaliśmy tez tel ze 4 dni temu potrącił ja samochód - zmarła na miejscu, jacyś chłopcy w wieku 14 lat wrzucili ja w krzaki na ul. Małomiejskiej, jutro mąż przeszuka wszystkie krzaki

nawet nie potrafię ująć w słowa jak bardzo kocham tego psiaka...;*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o kurcze........moze to nie ona???....mam nadzieje, ze sie odnajdzie cała i zdrowa, sama mam psiaka, wiec doskonale rozumiem jakie to straszne przezycie:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też mam nadzieję, że się odnajdzie cała i zdrowa. Trzymajcie się, może jednak to nie ona...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam z nadzieja ze psina sie znajdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam wczoraaj ogłoszenia....

hop !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzymam kciuki miejmy nadzieje że ktoś ją wziął i się odezwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak tam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystkie krzaki przejrzane, jak rozmawiałam z ta dziewczynka to jedna wielka ściema, twierdzi ze już go wyrzucili do worka i prsp ja zabrała, strasznie kręcą i upierają się ze miała obrożę itp, wydaje mi się ze pozostaje nam czekać aż wróci bo na pewno nie leży potracona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludzie są straszni...
trzymam kciuki zeby psina wrocila do domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A próbowałaś na dogomanii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop dla mojej kochanej suczki, jutro po pracy idzie mąż porozmawiać z chłopcem który ja zabrał z ulicy i zawinął w worek, chcemy mu pokazać zdjęcia może lepiej ja rozpozna i wyjaśni nam obrożę i cale te zajście, jeżeli potwierdzi nasze obawy to pozostanie mi się z nią pożegnać ;(( podobno została potracona 2 budynki dalej od domu wiec prawdopodobne ze to mogla być ona ;(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam nadzieje że to jednak nie Ona...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop dla suni. Czy są jakieś wieści ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry