Widok
Widziałam wczoraaj ogłoszenia....

hop !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam z nadzieja ze psina sie znajdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też mam nadzieję, że się odnajdzie cała i zdrowa. Trzymajcie się, może jednak to nie ona...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o kurcze........moze to nie ona???....mam nadzieje, ze sie odnajdzie cała i zdrowa, sama mam psiaka, wiec doskonale rozumiem jakie to straszne przezycie:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie, dziś po praktycznie całodziennych poszukiwaniach, doszłam do wniosku ze muszę się pogodzić z jej odejściem, oczywiście dalej na spacerach z córeczką będę jej wypatrywać ale muszę zacząć się przyzwyczajać do myśli ze nie zobaczę już jej inaczej oszaleje ;((( dziś wieczorem dostaliśmy tez tel ze 4 dni temu potrącił ja samochód - zmarła na miejscu, jacyś chłopcy w wieku 14 lat wrzucili ja w krzaki na ul. Małomiejskiej, jutro mąż przeszuka wszystkie krzaki

nawet nie potrafię ująć w słowa jak bardzo kocham tego psiaka...;*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://zaginionepsy.pl tu jej nie ma ale może warto dać ogłoszenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dalej nic ogłoszenia są wszędzie, nikt nic nie wie ;((

nawet w utylizacji, w psim szpitalu, prsp nic ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop dla pieska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyszła Mamo - czy porozwieszałaś ogłoszenia u okolicznych weterynarzy? jeśli ktoś ją przygarnął - to pewnie prędzej czy później zgłosi się do weta - żeby sprawdzić czy ma czipa albo czy jest zdrowa(jeśli nie chce jej oddać)...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to dobrze :)


wrzuć ogłoszenie jeszcze tu http://gdansk-orunia-gorna.mojeosiedle.pl/viewforum.php?f=37
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jednak to nie mój piesek !:)))

nap mi smsa jak wygląda i ze miał obrożę, nie wiem czy ktoś robi sobie jaj czy jak, ale ta sytuacja pokazała mi jacy niektórzy ludzie potrafią być podli, za kasę zrobili by chyba wszystko ;(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyszła mamo, ludzie wypisują głupoty :(
Przejdź się na małomiejską i popatrz na pobocze.
Trzymam kciuki z całych sił, że się sunia odnajdzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie ktoś mi nap ze znalazł ja martwa na Małomiejskiej ;((((((((

chciałam jakieś szczegóły to ma wyłączony tel ;((((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pierwsza strone !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wkleję tu fotki, łatwiej będzie

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potrącone pieski kotki widzialam kiedyś że sprzątali Ci którzy robią porządki w tamtych miejscach nie wiem to chyba PRSP było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystko spr zapadła się pod ziemie ;(( nawet te rowy przy głównej drodze, nic, zero śladu

tak sobie myślę czy jak by ktoś ja potracił i by leżała przy drodze to kto sprząta takie psy ?

dziś rozwiesiłam ogłoszenia przy pepco i na tym ala domku za kościołem przy garażach/rurach, ciekawe czy dotrwają do jutra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z jednej strony to lepiej, bo biedna ma dach nad głową i jedzenie, oby wpadli na pomysł , ze ktoś jej szuka i porozwieszali ulotki...

Moze jeszcze gdzies uciekła w strone chełmu ? w te pola ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry