Widok
nulka mi się wydaje ze ktoś ja przygarnął ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzę tam u góry przy rurach, za kościołem i przy parku od strony oruni górnej... ale zaden błąkający piesek nie rzucił mi sie w oczy... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ehh i znów weszłam w wątek i juz miałam nadziejeże się znalazł... :( współczuję ja już bym padła na zawał.... trzymam kciuki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukałam teraz 3h i nic ;((

w schronisku już wiedza http://www.schroniskopromyk.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=46

pomału tracę nadzieje i mam jazdy ze ktoś ja potrącił i leży gdzieś biedna ;((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mialam nadzieje, ze napiszesz ze sie znalazl... próbuj jeszcze raz do schroniska, moze tym razem jest tam, zostaw namiary do siebie, gdyby sie znalazl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oby się znalazł, biedny pies, pewnie tak samo jest zestresowany jak właścicielka, nie wyobrażam sobie, że mój pies mógłby zginąć, trzymam kciuki za psiaka i na pewno się znajdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3mam kciuki, żeby Twój pies się odnalazł. Mój pies też kiedyś zniknął bez śladu, ale po tygodniu wrócił do domu. Był brudny i wyglądało na to, że ktoś go zamknął i nie chciał wypuścić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nulka jak byłaś na spacerze nic nie widziałaś ? a w jakich rejonach chodzisz ?

ja zaczynam podejrzewać ze pewnie jakieś dzieci ja zabrały do domu ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PODBIJAM !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop - dalej nic ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopsa dla ślicznej mordki:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masakra z tymi pieniędzmi! jacyś wyłudzacze! dobrze robisz, że nie chcesz płacić...

hop do góry!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny

miałam już trochę tel ze niby ktoś ja widział ale za kazdym razem ktoś chce pieniądze, jak mowie nie to rzucają tel ;((

właśnie robię ogłoszenia i chyba je wszędzie porozwieszam, nie możliwe jest ze zapadła się pod ziemie ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze raz do góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przejdz sie moze jutro po weterynarzach, moze jak ktos znalazl, poszedl spr czip i nie miala... ale moze bedzie kojarzyc, albo ktos zostawil nr ze ja przygarnal...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop dla pieska

porozklejajcie moze te ogłoszenia w okolicy, moze rzeczywiscie to jakies wyjscie

trzymam kciuki, by sie odnalzala...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukałam teraz 3h i nic ;(( teraz poszedł mąż, strasznie chce mi się ryczeć, normalnie zapadła się pod ziemie ;(( najgorsze ze myślę ze jej coś się mogło stać ;( do tej pory pamiętam jak ja znaleźliśmy na śmietniku cala brudna i zapchlona, strasznie się bala wszystkiego a miała tylko 2 miesiące ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry