Widok
szukałam teraz 3h i nic ;((
w schronisku już wiedza http://www.schroniskopromyk.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=46
pomału tracę nadzieje i mam jazdy ze ktoś ja potrącił i leży gdzieś biedna ;((
w schronisku już wiedza http://www.schroniskopromyk.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=46
pomału tracę nadzieje i mam jazdy ze ktoś ja potrącił i leży gdzieś biedna ;((