Widok

ŻAK działa chyba nie tak jak powinien

Ja bym uważał z tym ŻAK-em bo tam afera goni aferę np. ostatnia sprawa w Kwidzynie:

http://tvp.info/informacje/polska/powtorka-matur-w-kwidzynie/7840574

http://www.wprost.pl/ar/330892/29-uczniow-z-Gdanska-bedzie-musialo-powtorzyc-mature-Nie-pisali-samodzielnie/

Szkoda mi tych biednych maturzystów ,że trafili na ŻAK-a :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
O matko! tylko współczuć...
Ja natomiast jestem mega zadowolona z Cosinusa. Świetnie wyposażone sale do zajęć praktycznych, spoko kadra i pomocne Panie w sekretariacie;) polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zak w Sopocie przestanie istnieć, mam potwierdzone info od dyrekcji z gdyni także się tam nie zapisujcie bo wam każą dojeżdzać do gdyni np albo teczewa hahaha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja ucze się w ŻAKu w Gdyni i jestem bardzo zadowolony. Sekretariat zawsze pomoże, nauczyciele bardzo mili i jak na darmową szkołe nawet dobry poziom. Nie oceniałbym oddziału w Gdyni po przezpryzmat innych oddziałów bo to głupie. To tak jakby ktoś nie wybrał banku w Gdyni bo ktoś w tym samym banku w Kwidzynie został nie tak obsłużony :/ No ale cóż pierwszą wypowiedz zostawiam autorowi do przemyślenia czy aby napewno miał na celu tylko indywidualne korzyści....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam ja sie wlasnie zapisalam do lo w zaku w gdyni czy ktos aktualnie tam uczeszcza i powie czy trudno jest zdac egzaminy???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem sluchaczka Żaka i nie zauważylam zadnych afer u nas.
wszystko jest raczej ok, trzeba chodzic na zajecia i sie uczyc , a nie szukac wszedzie sensacji.
Ucze sie w Gdansku jakby co....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Miałam tę nieprzyjemność i w tym roku podpisałam umowę. Teraz tego bardzo żałuję, ale no cóż ....płać i nie płacz. Ty jesteś zobowiązany do wielu rzeczy, oni do niczego. Nagminne uchybienia, brak zajęć mimo że są w planie. Kogo to obchodzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry