Widok

ZAKUP NOWEGO SAMOCHODU

Dramat. Wszystko szybko do wpłaty pieniędzy. Po wpłacie gotówki klient już się nie liczy. Odnoszę wrażenie, że jak mają dwie rzeczy zrobić na raz to już przekracza ich możliwości. Trzy podpisy, trzy dni. Auto zarejestrowane, tablice dane, ubezpieczone już trzeci dzień oczekiwania na wydanie. Uwaga zwłaszcza na salon w Gdyni. To jest dramat! Trzy dni i nikt nie dzwoni ani nie odbiera telefonu. A przecież na nowe auto się czeka z niecierpliwością. A tu odpowiedzi....."jutro,jutro,jutro,jutro,jutro, jutro,jutro,jutro" Ani jednego przepraszam. Ludzie nie płaćcie zaliczek za samochody!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda klient się nie liczy szczególnie chyba w Gdyni wrażenia z obsługi klienta nieciekawe odnoszę wrażenie,ze klient jest dla sprzedawcy nie odwrotnie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam najpierw szybko wpłacić (kupujemy w kredycie 50 na 50) później tel szybko rejestrować auto bo już czeka na odbiór a jak auto zarejestrowane to nagle nie widza wpłaty (kredyt przyznany dwa tygodnie temu ale oni muszą mieć wpłat na koncie inaczej nie ma auta) wiec trzeba podjechać do "salonu" kolejny raz tylko po to aby podpisać umowe kredytową a później umowe trzeba wysłać do banku (firmowego renault który przyznał nam już kredyt) i czekamy na to aby bank (firmowy) przelał kase na konto zdunka (ale auto trzeba rejestrować wcześniej o ubezpieczenie opłacić mimo iż auto stoi w salonie i każdy może sobie wleźdź do środka, pochlastać drzwiami, oglądać do woli no bo szanowny zdunek nie ma 50% kasy z banku pomimo iż kredyt przyznany dwa tygodnie wcześniej ale kasy nie przelał bo trzeba umowe podpisać (jakby nie można podpisać w dniu odbioru, w zeszłym roku tak można było ponieważ rok wcześniej brałem dokkera w takim samym systemie 50:50 i jakoś można było ogarnąć temat - pozdrowienia dla pana Zbyszka z Dacii jedyny kompetentny handlowiec w tej firmie reszta to zbieranina przypadkowych ludzików ) Handlowcy w renault zdunek to dno i zdecydowanie nie polecam warto podjechać troche dalej i cieszyć sie autem zgodnie z umową a zdunek tylko tylko naciąga na auto do odbioru szybko rejestrowć i opłacić ubezpieczenie a potem ohhhh samochód do odbioru za tydzień może daw. Nigdy wiecej chyba że dacie bo tam jest bez problemu i bardzo fajni i kompetentni handlowcy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry