Widok

ZALEWANA ULICA PSZENNA

Witam serdecznie
Zamierzam zakupić dom przy ulicy Pszennej, niestety martwią mnie wody gruntowe, natknęłam się na internecie na zdjęcia z tej ulicy - gdzie droga wygląda jak pobojowisko !!i jest nie przejedna.

Jak sytuacja wygląda w tym roku czy gmina coś zrobiła żeby zapobiec podobnym zdarzeniom??

Czy powstał jakiś system melioracyjny??

Dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
system melioracyjny powstał jeszcze "za niemca" niestety, budowlańcy nie umieją czytać map i kopiąc pod fundamenty często przerywają ten system i dlatego zalewa pół Banina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"czy gmina coś zrobiła???" haha, witamy w naszej "bajce";P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli jak rozumiem historia z zeszłego roku (czyt. nie przejezdne drogi wyglądające jak bagno) może się powtórzyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest nasza banińska codzienność...teraz jest sucho, bo zima była prawie bez śniegu i deszcze ostatnio nie padały, więc poziom wód gruntowych się obniżył...ale sytuacja może się zmienić po jednej porządnej ulewie...
pozdrawiam suchutko;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale przecież teraz są na tej ulicy płyty jumbo, to nic nie pomoże??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez kupilam mieszkanie na ul.Pszennej na osiedlu Rodzinnym tak jest ok niezalewa poki co:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Milatymo a ty już mieszkasz na tym osiedlu?? I jak pierwsze wrażenia? Były już jakieś problemy??

My kupiliśmy mieszkanie w budynku nr 4, także do końca roku musimy jeszcze poczekać:?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej Ania,nie niemieszkamy odbieramy na dniach. Wykonczeniem w srodku jestesmy podwrazeniem. A Wy ktore macie mieszkanie? My gorne . Podaj maila moge przeslac Ci fotki bo nasze juz stoja:-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak. jest nieciekawie pod tym względem. 2 dni temu mój mąż tak się zakopał w błocie że musiał czekać na sąsiada az ten przestawi swoje auto, bo inaczej nie szło kombinować :/. ale Pszenna jest długa i nie wiem na jakiej długości są takie kłopoty. ta część za płytami jest już tylko utwardzona. deweloper nic więcej z tym nie musi robić- tyle wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Developer przy Osiedlu Rodzinnym polozy plyty ale po zakonczeniu osiedla.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też kupiliśmy na osiedlu rodzinnym w budynku nr 4 i mamy nadzieje że wykonanie będzie bez zarzutów zobaczymy na koniec roku:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy mieszkanie w szeregu 2 i jak narazie jestesmy bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super miejmy nadzieje że tak samo będzie się mieszkać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dwa miesiace temu bylam w Baninie na budowie i zapisac synkow do przedszkola.Troche martwi komunikacja ,a przedwszytskim drogi.mam nadzieje ze po zakonczeniu inwestycji bedzie o wiele lepiej:-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też tak myśle przynajmniej tak mowili ze uloza plyty moze wtedy bedzie ok z komunikacja pewnie tez sie zmieni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam nadzieje bo poki co autobus do nas do i z ul Pszennej kursuje tylko kilka razy na dobe:-((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to rzeczywiscie niezbyt optymistyczna wiadomosc:( bez samochodu zostaje rower:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dziecko raczej autem niejezdzi:-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no raczej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale odcinkiem ul Pszennej w glab Banina poprostu mozna sie zalamac droga.Bloto po same pachy:-)) dlatego wybralismy przedszkole najblizej domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
badzmy dobrej mysli po zakonczeniu calego osiedla pewnie wszystko sie unormuje a narazie trzeba pocierpiec:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam taka nadzieje, bo inaczej depresji dostane:-)) poki co juz sie niemozemy doczekac odbioru:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nam jeszcze troche czekania zostalo do konca roku:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez bedzie napewno szybciej:-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wasze na kiedy mialo byc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze przejdziemy na gg lub mail?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to moze gg 38445817
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem skąd ma pani takie informacje że deweloper płyty na Pszennej położy. My rozmawialiśmy z nim osobiście i ten Pan zaprzeczył. Jedyne co to doprowadził te drogę do stanu "używalności" czyli utwardzenie gruntu :(. Wiem że wewnątrz osiedla maja być drogi i to zresztą widać bo już robią, ale ten kawałek na Pszennej już taki zostanie, chyba że zmobilizujemy siły(mieszkańcy) i nacisk na gminę zrobimy, a i tak nie ma pewności.
A może nastąpiła jakaś zmiana w ciągu ostatnich 2 tygodni i jestem nie doinformowana. to byłoby super. pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam inne info w takim razie ze na odcinku naszego osiedla ,po zakonczeniu inwestycji beda polozone. Zreszt cos chyba tez na droge placilismy o ile sie niemyle ,ale moge sie mylic bo kupowalam juz dawno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
placilismy na droge i mowili ze plyty poloza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiscie ze tak,my tez placilismy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wiec wlasnie skoro placilismy to pewnie zrobia nie wiem po co panikowac lepiej poczekac i zobaczyc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale to i tak dopiero po zakonczeniu inwestycji:-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
troche jeszcze to potrwa ale pozniej bedzie efekt koncowy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokladnie:-))chwilka cierpliwosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha no my mamy te płyty juz faktycznie przy pierwszym budynku, a tam koło was jeszcze niema, tyle ze zjazd do nas to juz jest beznadziejny i chyba se sami kostke połozymy bo dramat ;).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlasnie a jak z wjazdem do 2 szeregu jest w miare czy kiepski??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W woderach,ale tylko do lotniska,później już tanie linie i Berlin,Londyn,Sydney w zasięgu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podoba mi się optymizm Państwa "nacisk na gminę", dobre :) My tu mieszkamy od 15-tu lat i przez te 15 lat są naciski na gminę, żeby zrobiła coś z ulicą Pszenna, bo szczególnie po ulewach i w zimie przejazd tą ulicą grozi zerwaniem podwozia. Możecie jedynie pozbierać sami kasę i położyć, a gmina od czasu do czasu wysyła spych, żeby wyrównał koleiny. A poza tym, wielkie zero
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do wiadomosci tak zbieralismy i deweloper bedzie ukladal kostke czy plyty wiec nie zerwiecie podwozia:) czy Was wszystkich az tak boli ze wprowadzaja sie nowi mieszkancy jak tu sie cieszyc z nowego mieszkania jak tyle pogardy z Waszej strony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Halo, halo, jaka pogarda? Wasza obecność mi zwisa kalafiorem, bo mieszkam w zupełnie innym miejscu Banina i tak samo przeniosłem się tutaj przed wieloma laty u z Gdańska. Informuję jedynie, że nie ma co liczyć na działanie gminy - jak chcecie mieć drogę, to musicie sami za nią zapłacić. Bez odbioru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodam jeszcze, że Banino to nadal jest wieś a nie żadne "małe miasteczko" i do tego burmistrz wyjątkowo nam nie sprzyja. Tu też nami rządzi polityka (samorządowa).
Póki co prosimy nowych mieszkańców, żeby się meldowali lub chociażby przenieśli swój głos wyborczy do naszej gminy. Im nas więcej tym więcej możemy. Pzdr.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprosze o więcej informacji nowych-jak się mieszka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry