Widok
ZDECYDOWANIE POLECAM
Restauracja Malinowy Ogród na Łąkowej poza kiepską lokalizacją (trudno znaleźć, nie ma szyldów, reklamy) na pewno stanie się jedną z moich uluionych restauracji w Trójmieście.
Bardzo ładny wystrój lokalu, przyjemna muzyka w tle. Kelner przesympatyczny, bardzo dobrze znający ofertę restauracji, dobrze doradzał nam przy wyborze potraw.
Razem z mężem próbowaliśmy pierożków Hrabiny, następnie mąż stek argentyński, a ja pstrąga w szynce parmeńskiej. Jedzenie było wykwintne, pyszne, porcje jak dla nas bardzo solidne (mimo, że mało nie jemy). Na koniec mimo najedzenia skusiliśmy się na creme brulee. Warto było:)
Przy tym wszystkim, porównując jakość jedzenia i obfitość do ceny, relacja wychodzi korzystnie.
Serdecznie polecam, na romantyczne wyjście, czy rodzinny obiad.
Bardzo ładny wystrój lokalu, przyjemna muzyka w tle. Kelner przesympatyczny, bardzo dobrze znający ofertę restauracji, dobrze doradzał nam przy wyborze potraw.
Razem z mężem próbowaliśmy pierożków Hrabiny, następnie mąż stek argentyński, a ja pstrąga w szynce parmeńskiej. Jedzenie było wykwintne, pyszne, porcje jak dla nas bardzo solidne (mimo, że mało nie jemy). Na koniec mimo najedzenia skusiliśmy się na creme brulee. Warto było:)
Przy tym wszystkim, porównując jakość jedzenia i obfitość do ceny, relacja wychodzi korzystnie.
Serdecznie polecam, na romantyczne wyjście, czy rodzinny obiad.
Moja ocena
Malinowy Ogród
kategoria: Restauracje
obsługa: 6
menu: 6
jakość potraw: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6