Widok
ZDECYDOWANIE POLECAM
świetne miejsce! bardzo dobra lokalizacja, obok jest parking, gdzie zawsze znajdzie się miejsce. bardzo miła obsługa (szczególnie pani Patrycja), mogłaby być trochę szybsza ale nie jest to powód do narzekania. wśród dań w menu każdy wybierze coś dla siebie, ja zdecydowanie polecam makarony. ceny przystępne, adekwatne do jakości potraw. jedyną denerwującą rzeczą jest wielki, kompletnie niepasujący do wystroju "obraz" ze sportowym samochodem i filozofami w sportowych butach (?!). zdecydowanie polecam, chętnie tam wrócę
Moja ocena
La Vita
kategoria: Restauracje
obsługa: 5
menu: 6
jakość potraw: 5
klimat i wystrój: 5
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 5
5.2
* maksymalna ocena 6