Pani Monika strzygła mnie po raz pierwszy... ale na pewno nie ostatni :-)
Z czystym sumieniem polecam Panią Monikę jako fachowca z prawdziwego zdarzenia - potrafi słuchać, doradzi, a co równie istotne - nie oszpeci.
Mieszkam w Trójmieście od 3 lat, "przerobiłam" już większość tak zwanych renomowanych zakładów i mam na ich temat bardzo kiepskie zdanie. Mam dość fryzjerów (przepraszam - "stylistów") szalejących z nożyczkami po mojej biednej głowie, tnących wydawałoby się na oślep (sądząc po rezultatach) w celu realizacji własnych wizji, niekoniecznie zbieżnych z moimi. Nie słuchających, a co za tym idzie - nie szanujących klienta (nie ten, to przyjdzie inny). No i jeszcze każących sobie słono płacić za przywilej bycia obsmyczonym (i to nierówno)!
Szczęśliwie odnoszę wrażenie, że tym razem trafiłam w dziesiątkę!!! Dla mnie wyznacznikiem dobrze obciętych włosów jest to, że same mi się układają po umyciu. I tak właśnie jest po ostrzyżeniu przez Panią Monikę!!!
Pani Moniko, jestem bardzo zadowolona z mojej fryzury, zatem bardzo Pani dziękuję i do zobaczenia w przyszłym miesiącu :-)