Widok

ZIK Digital Foto Video Studio

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktoś korzystał z ich usług? niestety nic nie znalazłam na forum... może są nowi na rynku ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja korzystałam :) lada chwila będę miała film i zdjęcia plenerowe, więc podzielę się wrażeniami :) na razie wrażenia jak najbardziej pozytywne :) nie są nowi na rynku, zajmują się tematyką ślubną ładnych parę lat, zwyczajnie są mało znani w internecie.
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj odebraliśmy film i zdjęcia plenerowe, jesteśmy zadowoleni z efektów pracy ZIK :) szczególnie podoba nam się filmik w formie 15-minutowego skrótu, który zamówiliśmy dodatkowo, zdając sobie sprawę, że niewiele osób z naszych rodzin będzie w stanie obejrzeć w całości 3 godzinny film;)
zdjęcia też wyszły bardzo ładne, kilka wrzucę później w swoją relację.
Ogólnie polecam - świetny stosunek cena-jakość:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podkreślę jeszcze, że komplet materiałów otrzymaliśmy w ekspresowym terminie zaledwie 19 dni od ślubu(na dodatek w ostatnią niedzielę robiliśmy jeszcze foto-video plener)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak sie cenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Łostowice

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Zdrovo (6 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w zielonym otoczeniu, które uspokaja, motywuje do aktywności fizycznej - z...

Osiedle Ambro (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji oznacza sąsiedztwo terenów zielonych oraz rozwiniętej infrastruktury...

do góry