Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Edyta Szpręgel - ocena nowy temat Bardzo polecam firme ZR konstrukcje oraz cały zespół, wszystkie detale...
~Edyta Szpręgel
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 22 marca 2024

Kinga N - ocena Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Zbyszkiem. Właśnie...
~Kinga N
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 stycznia 2024

Magdalena L. - ocena O tym, że pracować z ZR Konstrukcje warto, świadczy to, że miałam wielką...
~Magdalena L.
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

Adrian Zarzyczny - ocena Bardzo polecam! Zdecydowałem się na ZR Konstrukcje widząc piękne wykończenie...
~Adrian Zarzyczny
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 października 2023

Marlena i Dominik - ocena Szukaliśmy sprawdzonego wykonawcy do wykończenia mieszkania i zdecydowaliśmy...
~Marlena i Dominik
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 12 września 2023

Anna - opinia Bardzo dobra ekipa remontowa. Wybraliśmy ZR Konstrukcje z pośród wielu innych...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 maja 2023

Magda - opinia Bardzo się bałam zatrudniać nową ekipę, bo miałam średnie doświadczenia z...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 11 maja 2023

Roksana Sawicka - opinia Jeśli ktoś planuje remont to tylko z ZR Konstrukcje. Panowie zaczynają prace...
~Roksana Sawicka
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 8 maja 2023

Janusz Gdańsk - opinia Firma ZR Konstrukcje to profesjonaliści w najwyższym wydaniu. Prace wykonuje...
~Janusz Gdańsk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lutego 2023

Szymon - opinia Nie sądziłem, że kiedyś coś takiego napiszę o ekipie budowlanej: fachowcy,...
~Szymon
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 stycznia 2023

Aleksandra - opinia Solidne wykonanie pracy w terminie i zawsze miła atmosfera. Panowie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 listopada 2022

Urszula - opinia Pan Zbyszek dokończył prace remontowe rozgrzebane przez wcześniejszego...
~Urszula
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 listopada 2022

Alina S - opinia Firma ZR Konstrukcje wykonała remont mojego mieszkania. Prace obejmowały...
~Alina S
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 września 2022

Bartosz - opinia W lutym 2020 Pan Zbigniew wykonał prace wykończeniowe w mieszkaniu ze stanu...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 sierpnia 2022

Asia - opinia Remont mieszkania Z naszej strony pozostaje raz jeszcze podziękować za...
~Asia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 sierpnia 2022

Olga - opinia Remont generalny mieszkania 37 m2 Polecam wykowcę. Ekipa wykonała remont...
~Olga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2022

Ania - opinia Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm, Panowie znają się na fachu...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

Ania z Hiszpanii - opinia Pan Zbyszek z ekipą staneli na wysokości zadania. Super wykonanie,...
~Ania z Hiszpanii
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 maja 2022

Paweł - opinia wątek zamknięty Perfekcyjne wykonanie,pełen profesjonalizm w działaniu oraz co najważniejsze...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Bożenna - opinia wątek zamknięty Panie Zbyszku i pozostali Panowie z firmy - bardzo Wam dziękuję! Jestem...
~Bożenna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 marca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry