Widok

ZUS wstrzymał sanatoria ze względu na koronawirus!

Koronawirus Temat dostępny też na forum:
Zus wstrzymał sanatoria ze względu na koronawirus!
https://www.zus.pl/o-zus/aktualnosci/-/publisher/aktualnosc/1/wstrzymanie-wyjazdow-do-osrodkow-rehabilitacyjnych-na-rehabilitacje-lecznicza-w-ramach-prewencji-rentowej-zus/3214040
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za wiadomosc a co z tymi co zlozyli rezygnację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trudno powiedzieć. Może jeśli ktoś, kto zrezygnował, napisze szybko ,że rezygnacja była związana z sytuacją i podyktowana strachem, i że nie wiedział, że zamiast rezygnacji można prosić o przesunięcie terminu, bo w tamtej chwili nie było jeszcze żadnych informacji na stronie ZUS . I że prosi o przesunięcie terminu A nie wykreślenie z listy oczekujących, to może uznają...?
Nie wiem. Ja od razu prosiłam o przesunięcie terminu, choć nie wiem czy się uda, bo mam świadczenie rehabilitacyjne tylko do 20- go maja :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszyscy jesteśmy w tej samej sytuacji dlugo bedziemy czekac na po prawienie sie sytuacji zwiazanej z koronowirusem wszystkie rehabilitacje wstrzymane do odwołania wizyty do lekarzy odwołane i jak tu sie leczyć czy rehabilitowac jak nie ma gdzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

do góry