Widok

ZUTIRZ Barbara Las

Zakład usług transportowych i robót ziemnych Barbara Las 80-297 Banino ul. Słoneczna 1. Poproszę o opinie osoby, które miały styczność z tą firmą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lipa nawet tam nie idz , widzę że chyba z Gdańska nie jesteś wrzuć na cb radio w Gdańsku a ći opowiedzą jakie jej mąż cuda wyprawia z pracownikami ,jest spalony na mieście teraz sekretareczka rządzi dla której żonę zostawił , i jej nazwiskiem się posługuje by znaleść jeleni do pracy .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A coś konkretniej o tych cudach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt normalny nie wytrzyma tam pieniadze 12 13zł wyzwiska mobing sami Ukraińce Menele i Pijaki z Kaszub patologia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim nie płacą w terminie. Ludzie, którzy pracują tam ponad rok, mają już po 3 miesiące zaległych wypłat. Dlaczego nie uciekają od nich? Grożą Ci, że jak zwolnisz, to nie zobaczysz zaległych wypłat. Super perspektywa. Zatem nie polecam w ogóle iśc do tej firmy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Płaci najgorzej w 3city 16zł na godzinę nie ważne czy łódka czy ośka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Samochody nie są robione na czas ,wycieki ściąganie przy hamowaniu w jedną stronę ,dzikie wysypy ,brak zezwoleń ,omijanie inspekcji,( tych od środowiska )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

DGP Security Partner - kwalifikowany pracownik ochrony - obiekt wojskowy (4 odpowiedzi)

ktoś coś wie na temat tego ogłoszenia ?? pojawia się od dobrego tygodnia wysłałem już 2x cv ale...

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

do góry