Widok

Za ideą transhumanizmu i robotyzacji człowieka stoią demoniczne byty

Jest to już dla mnie coraz bardziej oczywiste, że elity dążą do stworzenia nowego gatunku człowieka. Obecnie jesteśmy na etapie przejściowym, w którym na masową skalę podaje się ludziom substancje, których zadaniem jest:
- zmienić genetykę,
- wpłynąć na naturalną odpornośc
- zaingerować w płodność
- połączyć ciało z siecią cyfrową.
Częścią tego planu jest też tzw. chemitrals,

Do takiego działania inspirują elity ich kontakty z prawdopodobnie międzywymiarowymi bytami. Są one powiązane z Ziemią od setek tysięcy lat. Część z tego występuje tutaj w formie biologicznej, prawdopodobnie pod ziemią lub na księżycu.

WIele rządów ma wiedzę o tym, w tym również w Polsce.

Celem jest podporzątkowanie naturalnej woli człowieka oprogramowaniu, które jest osobną świadomością.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dodam jeszcze, że część z tych ludzi oddaje cześć tym demonom. Chcą oni stworzyć hybrydy naszego gatunki z tym czymś. Udało im to się już w laboratoriach na małą skalę. Są oni wyznawcami jakieś starej religii, która ma swój początek w kontakcie z obcą cywilizacją.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Apokalipsa Św Jana opisuje tego smoka bestie. To na prawdę są sprawy demoniczne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie jest nasz ulubiony anonim który wszystkie Twoje tematy świat Zwariował negował?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może wykończył go trzeci booster. A tak na marginesie szpryca na omincrona ma być 3 dawkowa. Więc mam do nadrobienia 3 zastrzyki na wariant podstawowy (z głównej lini Chińskiej) i kolejne 3 na suplement afrykański. Pamiętacie jak mówili, że po drugiej dawce wrócimy do normalności. I kto tutaj jest foliarzem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie prawda, nie wszystkie tematy negował. Negował jedynie te, którym można było przeciwstawić racjonalne argumenty Ten temat jest tak odjechany od rzeczywistości, że jakakolwiek polemika jest możliwa tylko w wąskim, zamkniętym, tak samo odjechanym środowisku.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wrócił!!! Juuhu!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żeby było jeszcze bardziej odjechanie, to polecam ten film "Obcy z piekła (napisy PL)" - https://www.youtube.com/watch?v=xQb1NZZt-0M.
Jak się wpisze w wyszukiwarkę duckduckgo.com "demons and alliens", będzie dużo rekordów na ten temat.
Posłuchajcie również "gnostycki matrix i jezus jako rebeliant przeciwko systemowi" - https://www.okiemszamana.com/post/02-wiedza-nie-tajemna-gnostycki-matrix-i-jezus-jako-rebeliant-przeciwko-systemowi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rozszerzę swoją myśl. Przeanalizowałem trochę materiałów na temat UFO, ruchów "new age" oraz nowoczesnych technologii. Korzystam z wielu źródeł. W Internecie angielsko-języcznym jest tego sporo. Wartościowe są materiały, które opisują obecne wydarzenia z perspektywy kilku lat wstecz. Okazuje się, że idea Nowego Porządku Świata, transhumanizmu i cyfrowej kontroli ludzi jest dosyć stara.

A więc sytuacja wygląda następująco. Opowiem to tak, jak wg mnie logicznie składa się w całość.

Rzeczywistość, jaką postrzega nasze biologiczne ciało jest tylko fragmentem pewniej większej całości. Ludzie, którzy umierają mogą doświadczyć tą drugą część. Okultyści wiedzą w jaki sposób nasze ciało postrzega rzeczywistość i jak można spojrzeć poza matrix. Za pomocą rytuałów przywołują oni istoty, które nazywalibyśmy między-wymiarowe. Sam rytuał musi odbyć się wg określonego schematu, aby wygenerować energię do otwarcia portalu. Przykładem takiego rytuału jest składanie ofiar z zwierząt bogom. Możliwe również, że jest do tego jakieś urządzenie.

Kontakty między naszymi światami odbywały się od chyba zawsze. Możliwe, że w przeszłości istoty te pojawiły się w naszej rzeczywistości jako byty materialne. O takich kontaktach mówią co nie które historyczne źródła.

Jakiś czas temu (nie wiem kiedy), zakładam kilka set lat wstecz przywołano to coś do naszej rzeczywistości. Niektórzy bogaci i wpływowi ludzie nawiązali z tym współpracę w zamian za technologię. Źródła podają lata dwudzieste XX wieku. Dowodem na to są latające spodki budowane przez III Rzeszę, które były później rozwiane przez amerykański przemysł wojskowy.

Te byty w jakiś sposób zmanipulowały osoby decyzyjne (np. obiecując nieśmiertelność)i chcą za pomocą technologii przejąć kontrolę nad myślami wszystkich ludzi. Chodzi o wywołanie maksymalnego chaosu, podczas którego wygenerowana zostanie duża ilość negatywnej energii. Pozwoli ona na otwarcie portalu i fizyczne zamanifestowanie się na Ziemi.

Ludzie w obecnej formie mają być zabici. Ma powstać nowy gatunek, który będzie mniej liczny a zarazem bardzie kompatybilny z tymi bytami. Wiem, że brzmi to niewiarygodnie i pewnie posypią się na mnie gromy. Ale niestety taki obraz wg. mnie z tego się wyłania. Tzw. UFO to nie kosmici z dalekiej planety, tylko byty z innego wymiaru. Powiedzmy demony z piekła. Pokrywało by to się z Biblią, która i tak została wiele razy do czasów współczesnych przeinaczona.

Rządy wiedzą o tym. Również przywódcy religijni. Zainteresowanym mogę podlinkować kilka materiałów na ten temat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Robisz dobra robotę, trzymaj https://m.facebook.com/PolskaTV24/videos/1154475381389255/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&ref=sharing i pamiętaj, nie ma bogów jest Bóg. Polecam Ci ten wywiad, kolejny puzzel.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Znam tą wypowiedź. W sieci jest jeszcze jeden wywiad z udziałem tej osoby. Twierdzi, że jeżeli nie poda nazwisk to pozwolą mu mówić.
Nie wiem, czy osoba ta jest wiarygodna. Na pewno wspomina o pewnym tajnym kulcie, który jest popularny wśród niektórych wpływowych ludzi. Są nagrania, które twierdzą, że wiele np. prezydentów USA i europejskiej arystokracji jest ze sobą spokrewniona.
Polecam zapoznać się pracami Fritz Springmeiera na temat Iluminatów. Za swoją dociekliwość został w którymś momencie skazany na więzienie. Oficjalnie chodziło o napad na bank. Tutaj jest jeden z jego wywiadów: "Fritz Springmeier. Demons, aliens, DUMB, Illuminati and treats of modern times " - https://www.youtube.com/watch?v=llAdPdqT2Bo.
Wg jego analiz sekta ta wywodzi się z starożytnej Mezopotani. Jest tam również o między wymiarowych osobnikach. Uważam że praźródłem tego typu organizacji może być jakaś starożytna wiedza wynikająca np. z kontaktu z obcym elementem na Ziemi.

W środowisku ufologicznym jest kilka teorii na ten temat:
1. Ludzie zostali stworzeni przez kosmitów.
2. Kosmici przylecieli z dalekiej planety ale nie modyfikowali człowieka.
3. Kosmici to byty z innych wymiarów, których my nie widzimy. Tutaj uważa się, że za pomocą tego można podróżować do odległych fizycznych lokalizacji we wszechświecie,
4. Kosmici nie istnieją, a całość jest oszustwem, aby wyciągnąć pieniądze na programy zbrojeniowe.

Wg mnie najlepsze świadectwo dają wypowiedzi ludzi, którzy zostali zamordowani. Tzn. powiedzieli coś za dużo. Np Phil Schneider wspominał o amerykańskich podziemnych bazach (DUMB), które mieszczą się kilka kilometrów pod ziemią i są połączone tunelami. Pod tymi bazami znajdują się gniazda inteligentnych istot, które nie są ludźmi. Wg mnie morze to być jakiś endemiczny gatunek człowieka, który przystosował się do życia w takim środowisku. Np. coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=kLPFayzMQCQ. Możliwe, że stworzono chimerę człowieka z tym czymś i sprzedaje się to opinii publicznej jako kosmitę z dalekiej planety.
Zastanawia mnie tylko ta przewaga technologiczna. Takich rzeczy nie da się zbudować po cichu w garażu. Prawdopodobnie za pomocą narzędzi parapsychologicznych nawiązano kontakt z czymś. Możliwe, że ma to jakiś związek z biblijnymi demonami. Wiele na to wskazuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Świat, a wiesz ze w tym wszystkim jesteśmy osobami ujętymi w planie globalistów? Wiesz, że otwierasz głowy ludziom nieprzygotowanym do tego i oni zareagują złością nienawiścią i poleje się krew? W sumie lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć, ale myślę że w tym roku mogą wybuchnąć potworne bunty, bo władze dokręcają śrubę tak jak im kazano. Ludzie się frustruja i będzie przelew krwi. Moim zdaniem politycy dostali jakieś zapewnienia, że oni i ich rodziny będą bezpieczne, że gdzieś ich wywiozą pewnie. Ale w zasadzie dlaczego mieliby to robić? myślę że staną się jedna z ofiar swoich panów. A wracając do głównej myśli, wbijany jest klin między społeczeństwo a polityków, sytuacja się w końcu zaogni, ale to też będzie zgodne z planem. Wtedy przyjdzie antychryst, który "wyciągnie pomocna dłoń do społecznenstwu" a polityków "rozliczy". Ludzie oddadzą "pokłon" temu który zaprowadzi "pokój". Wprowadza to co chcieli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hu hu ha, hu hu ha, nasza zima zła :)
https://www.youtube.com/watch?v=DDwwxQ4nO-g
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Koronawirus

Mike Yeadon, były naukowiec firmy Pfizer: "Zbliżamy się do etapu 5" (3 odpowiedzi)

Faza 1: Symuluj zagrożenie i wywołaj strach. (grudzień 2019-marzec 2020) Zamontuj plandemię...

Gdzie kupić rękawiczki jednorazowe (5 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście kupić rękawiczki jednorazowe w rozsądnej cenie?

Zakupy - stacjonarne czy przez internet? (46 odpowiedzi)

Cześć, robicie zakupy w sklepach stacjonarnych? Czy przez internet? Ja wychodzę, jeśli mam...

do góry