Widok

Zabieg hsg

Witam czy jest tu jakas Pani która miala zabieg hsg ,i czy miala znieczulenie np.Ogólne tzn .zostala uspiona do zabiegu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam w Invimedzie SonoHSG, z tego co wiem to można u nich ze znieczuleniem ogólnym, ale dla pewności zadzwoń na infolinię. Bo nie jestem w 100% pewna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie miałam znieczulenia ani gazu. Bolało chooolernie, ale na szczęście tylko chwilę (podczas wkładania, a potem dwa razu podczas przesuwania do kolejnych zdjęć). Ogólnie da się przeżyć, ale lekko nie jest.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja będę miala ten zabieg w Invicta .Udało sie po tym zabiegu zajśc w ciążę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miałam podany gaz rozweselający ale i tak bolało a potem stan zapalny mi się zrobił. O ogólnym znieczuleniu nie słyszałam. Poza Trójmiastem akurat to miałam wykonywane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Jaki preparat na odchudzanie ? (70 odpowiedzi)

Jaki preparat na odchudzanie polecacie ? Bardzo prosze napisac - dlaczego dany preparat (...

Naprawdę dobry Dom Seniora znacie? (13 odpowiedzi)

Szukam odpowiedniego miejsca a niestety w Gdańsku i okolicach nie znalazłam takiego domu, który...

do góry