Widok

Zabieg i kosmetyki na WYSOKIM poziomie!!!!!!

Gorąco polecam wizytę w gabinecie trychologi każdemu kto ceni sobie zdrowe i piękne włosy, Moim problemem były suche i matowe włosy w dodatku kręcone. Pani Trycholog wykonała badanie skóry głowy co było zabiegiem bezpłatym, zaproponowała oczyszczenie skóry głowy i dobrała zabieg dostosowany do mojego problemu.( na co dostałam rabat w wysokośco 30% :))) Po kuracji włosy były jak z reklamy: mięciutkie, błyszczące i dobrze odżywione. Zakupiłam również kosmetyki do stosowania w domu, ( o gdyż chcę utrzymać włosy w dobrej formie przy zastosowniu środków które są z naturalnych składników trychologicznychi nie obciązają włosów.
Raz jeszcze polecam wizytę, gdzie zajęto się moimi włosami profesjinalnie.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ?? badanie to zabieg?? czy analfabetyzm....oprócz tego, chciałem skorzystac ale nie mogę ponieważ zraziłem się już po przeczytaniu tych opinii. Szukam specjalisty,który pomoże mi w łysieniu a nie nałoży odżywkę i umyje głowę.Takie zabiegi wykonują fryzjerzy po zawodówce :(:(
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
widać po twojej odpowiedzi że tak bardzo chciałeś napisać negatywna odpowiedz, że nie skupiłeś się na tym co czytałeś.
Więc do twojej wiadomości: oczyszczanie skóry głowy, nawilżanie w specjalnej kapsule jest zabiegiem a ciebie pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja byłam i jestem zadowolona. Nie rozumiem jak można skomentować coś negatywnie nie sprawdzając danej usługi. Pewnie konkurencyjnych gabinetów wkurzają pozytywne opinie:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry