Widok

Zabieg osoczem bogatopłytkowym

Czy któraś z dziewczyn skorzystała może z zabiegu osoczem bogatopłytkowym? Pytam się tutaj o tak zwany wampirzy lifting:) Czy bolało i czy jesteście zadowolone?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy czytalaś na czym polega taki zabieg. Na stronie jest kilka informacji:
http://chirurg-plastyczny.com.pl/do-czego-wykorzystywane-jest-osocze-bogatoplytkowe/
Naturalnym źródłem osocza bogatopłytkowego jest krew pacjenta. To właśnie z niej pozyskany zostanie koncentrat płytek krwi, zawierający liczne czynniki wzrostu, odpowiadające za procesy regeneracyjne i naprawcze organizmu.
Sama jeszcze nie byłam ale planuję wybrać się w przyszłym miesiącu ( zrobie sobie taki prezent na gwiazdkę). Na zabiegu była moja znajoma i jest po prostu zachwycona efektami. Dodam jednak, że liczy się tutaj cały cykl zabiegów. A nie jeden bo jeden zabieg wiele efektów nie da ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Czy tabletki na podniesienie libido działają? (12 odpowiedzi)

Dziewczyny czy testowałyście jakieś tabletki na podwyższenie libido? Czy coś takiego działa?

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

Rozwod dobry adwokat (398 odpowiedzi)

Witam czy ktos moze polecic dobrego adwokata z Gdyni badz Sopotu? Mam zamiar zlozyc pozew wiem ze...

do góry