Widok

Zabieg stulejka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, mój synek ma 7 lat, za niebawem ma mieć zabieg stulejki, napletka i załupka, oczywiście przeżywam, zabieg ma być w szpitalu w redlowie, cxy tam sa dobrzy chirurdzy? Czy zdarzają sie jakies poważne powikłania po tym? Poradzie cos:]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chirurgia w redłowie była niedawno remontowana, jakies 2 lata temu, warunki ok, można spać z dzieckiem w pokoju ale jak my byliśmy , nie mieli materacy. Trzeba było we własnym zakresie cos ogarnąć.
Mojego syna operował dr.Zarzecki, uważam, że jeden z lepszych chirurgów, bardzo dobre podejście do dzieci.
Sam zabieg , no cóż, nic fajnego. zanim zejdzie opuchlizna i sie zagoi trochę trwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aha, a czy dziecko dostaje znieczulenie ogólne?czy miejscowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znieczulenie ogólne
My mieliśmy stawic sie na oddzial dzień wczesniej, od rana na czczo-im wcześniej zabieg tym lepiej, bo ciezko dziecku wytrzymać bez jedzenia i picia
I jedna noc po zabiegu w szpitalu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam żeby nie zaśmiecać nowym wątkiem.

Jak jest teraz. Gdzie najlepiej kierować się na zabieg? Jak to wygląda?

Pojutrze wizyta u Dr. Lewińskiego - zobaczymy co powie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabieg dla dziecka czy dla dorosłego? Wiem, że dorosłych pacjentów przyjmują tutaj https://derm-estetyka.pl/leczenie-stulejki-u-doroslych-operacja-stulejki.html - w klinice Derm-Estetyka w Gdyni. Można u nich wykonać i obrzezanie, i plastykę napletka. Zabieg to chwila i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No to podbijam. Leczenie maścią nie przyniosło znaczącej poprawy. Był też załupek. Syn ma skierowanie na zabieg. Teoretycznie czekamy na telefon z oddziału z wyznaczeniem terminu...

Gdzie Wasi Synowie mieli takie zabiegi? Kto operował? Jak to wyglądało? Zabieg jednego dnia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...

Lek, med ALEKSANDER PANOW - proszę o opinie. (13 odpowiedzi)

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa. Może któraś/ktoś z Was był u...

Puszczanie mleka nosem??? (8 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

do góry