Witam, czy ktos wie czy jest szansa na powstanie sklepu żabka na terenie Bojana? Bo obecnie chyba nie ma zadnego prywatnego sklepu otwartego w niedziele.
03
~anonim
185.53.146.*
(2 lata temu) 7 kwietnia 2024 o 16:47
Jest bardzo potrzebna bo lewiatan w bojanie to ma hopla z cenami w niedziele
Bedzie zabka!!! Jupiii! w koncu mlodziez bedzie miala gdzie siedziec :P jeszcze kilka lawek poprosimy :D bo przeciez skateparku to sie nie doczekamy :P