Widok

Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

Poszukuję sprawdzonego fachowca do zabudowy kuchni i przedpokoju.Chodzi mi raczej o jakieś małe firmy nie żadne studio ze względu na cenę.Na zabudowę kuchni a raczej aneksu planuję przeznaczyć ok 10 000.Jeżeli jesteście zadowoleni z waszych kuchni i szaf, polećcie mi proszę waszych wykonawców.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
501743290 - Pan Józek - u nas i u kilku znajomych robił kuchnie, zabudowy w przedpokoju i łazienki. Polecam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki.A skąd jest?Dojeżdża bez problemu?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest z Pruszcza, ale dojeżdża w Trójmieście bez problemu. Najpierw przyjeżdża na wizję, robi pomiary. Później na maila przesyła Ci projekt (oczywiście bezpłatnie), później spotykacie się na jakieś poprawki do projektu itp. Ma masę próbników blatów i kolorów frontów - różne półki cenowe (no i jakościowe) - u mnie robił kuchnię i zabudowę 4 lata temu, obecnie robi u dwóch koleżanek. Jak na razie wszyscy zadowoleni. A co najważniejsze ten człowiek słucha co się do niego mówi - nie narzuca swojego zdania, jedynie coś podpowie, zasugeruje.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a zna ktos kogos kto dojezdza poza 3miasto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem o jakiej odległości mówisz, ale wiem ze on robił też Kościerzynie i okolicach Bytowa, więc myślę że w promieniu 100 km od Gdańska dojedzie

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jeszcze ktoś?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop na dziś
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uczciwe ceny (bez naciągania) i solidne wykonanie mebli daje MOCCARTE. Robią wszystkie meble na wymiar i bez tzw. masówki. Można elastycznie dostosować projekt i wybrać materiały. Ja jestem zadowolona, więc polecam. Mają też uprawnienie na montaż kuchenki.
Numer to 669 537 666 albo mailowo można wysłać zapytanie - po sobie wiem że odpowiadają ;) a nie trzeba zaraz w domu robić zamieszania - biuro@moccarte.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robiła u mnie i mojej mamy szafy i kuchnię firma z Zaspy. Nazwy nie pamiętam, są w Lotni już od kilku lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam http://www.trojmiasto.pl/s/mebef/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję T&J Project z Rumi 501312500. 5 lat temu zrobili mi piekna kuchnię i nadal jestem z niej zadowolona, dwa lata temu szafy typu Indeco, a w styczniu zrobią mi meble do pokoju na wymiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiscie prpopnuje przerade. chłopak robil u mnie 2 lata temu kuchnie rok temu przedpokuj i teraz bedzie robic sypialnie. jestem z niego bardzo zadowolona i nie zabija cena, tylko ma je dosc niskie:D polecam. janek_889 713 215
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy zabudowywałam kuchnię, sprawdziłam oferty w internecie.
W jednym z serwisów znalazłam swojego fachowca.
Może i Ty znajdziesz.
Był to serwis http://www.ktozbuduje.pl
Mam nadzieję, że pomogłam.
Fachowiec okazał się świetny, solidny, tani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę polecić firmę, która robiła mi zabudowę w przedpokoju. z tego co wiem robią też do kuchni. oni ogólnie robią zabudowy meblowe do każdego pomieszczenia. strona firmy to http://www.fawre.pl . ja jestem bardzo zadowolony. zrobili taką szafę jaką prosiłem w dodatku bardzo szybko. ponadto widać że znają się na rzeczy. polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stolarz meble kuchenne zabudowy wnętrz drzwi wewnętrzne 698 496 859 piotrpiotr228@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Duże firmy posługują się zwykle małymi podwykonawcami. Zamawiając produkt w „renomowanej” firmie płacimy zwykle jedną trzecią złotówek więcej niż wtedy, gdy zamawiamy bezpośrednio u tego „małego”, nieznanego producenta. Jeśli chodzi o meble typu szafy, zabudowy, garderoby, kuchenne, łazienkowe, pokojowe itp. polecam firmę mebef, od 9 lat robią u mnie rozmaite meble i nie zamienię ich na żadną inną firmę.
Adres http://fedorowskimeble.republika.pl/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Fotowoltaika (56 odpowiedzi)

Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu jednorodzinnym ale nie mam...

ile kosztuje budowa domu? (133 odpowiedzi)

Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę o konkrety z Banina.

Jak zabezpieczy meble do przeprowadzki? (4 odpowiedzi)

Przeprowadzka to często stresujące wydarzenie, które wymaga odpowiedniego zabezpieczenia mebli,...

do góry