Widok

Zaburzenia potencji

Co może powodować zaburzenia potencji? Jestem młodą osoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


W zasadzie to powodow może byc cała masa:
stres
nieodpowiednia dieta
nieodpowiednia mała aktywność fizyczna
problemy hormonalne albo niedobór witamin (dlatego też zawsze sądzę, że trzeba sobie porobic ogólne badania oraz hormonalne tak aby wykluczyć własnie takie przyczyny zaburzeń erekcji).
Z suplementów bez recepty zacznijcie od penis complete. Są to aktualnie tabletki które mają najwiekszy poziom L argininy w składzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


O tabletkach czytałem aczkolwiek na stronie o nich jest napisane, ze ich działanie dotyczy głównie powiększania penisa. Czy tak nie jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niekoniecznie. Jest to efekt ale przy długotrwałej terapii tabletkami. W przypadku krótszych terapii efekt dotyczy głównie erekcji i jej poprawy. Gwarantem jest tutaj wysoki poziom L arginiy w tabletkach ( o wiele wyższy poziom L argininy i innych składników dobrze działających na erekcję znajduje sie w penis complete niż w szumnie reklamowanych olimpie i braveranie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Czy rozmiar członka ma znaczenie (16 odpowiedzi)

czy to jaką wielkość ma penis jest istotne ? czy byście zakończyły związek tylko dlatego, że...

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

Kolonoskopia robiona przez lekarza kobietę. Gdzie? (15 odpowiedzi)

Polecacie kogoś?

do góry