Widok

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się

http://bip.szemud.pl/obwieszczenie-wojta-gminy-szemud-473/
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
I co Cię kobieto boli w tej sprawie? Coś szczypie albo swędzi? - goń do lekarza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 23
A tobie wszystko wisi?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Zodiak? Proszę się nie chować anonimie. Ta niemerytoryczna uwaga spływa po mnie jak po teflonie. Nie jest w stanie mnie taki ktoś obrazić. Natomiast, jako mieszkanka tej wsi jestem zaniepokojona faktem, że naprawdę wyrafinowaną i wymagającą najwyższej staranności technologią zajmie się osobą, która według wójta łamie prawo, niszczy wiejskie drogi i zasypuje oczka wodne śmieciem niewiadomego pochodzenia. O "bzdetach" typu ptaki czy rośliny nie wspomnę
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Popieram. Ludzie tacy jak ~A-ek pomijając ich kulturę nie wiedzą o co chodzi w normalnym społeczeństwie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

361/3? Toż to jest ta sala weselna przy drodze na Chwaszczyno. Jeszcze tam walić skup baterii. Masakra.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

To jest piękny teren, wokół są domy jednorodzinne, działki wykupione z konkretnym zagospodarowaniem terenu, gdzie nie było mowy o takich syfach. Nie sądzę, żeby ktoś przy zdrowych zmysłach wydał takie zezwolenie na taką parszywą działalność. Mieszkańcy to zbojkotują, będziemy walczyć i interweniować wyżej.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Obok przepływa Kacza, która płynie przez Gdynię, rezerwat. Jej zanieczyszczenie byłoby niewyobrażalną głupotą i na pewno ktoś kto wyda takie pozwolenie przyjmuje na siebie ewentualne konsekwencje.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie przyjmie konsekwencji. Często się tak dzieje, że urzędnik wyda jakąś decyzje i jest bezkarny.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżeli wójt wyda pozwolenie, to znaczy, że ma w D... Bojano, środowisko, to nie jest prywatny folwark urzędnika. Wierzę w zdrowy rozsądek, jest na tyle inteligentny, że wie czym to grozi.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

oby nie wydano pozwolenia , ten pan ktory chce to otworzyc slynie z nieporzadku i napewno bedzie tam syf.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pocałujta w d*pę Wójta!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Trzeba napisać pismo do gminy ze sprzeciwem
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

to napiszcie, wrzucić posta łatwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokladnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Praca (4 odpowiedzi)

Przyjmę osobę do prac porządkowych, zagospodarowania terenu. Chętnych proszę o telefon 730903722.

Dzisiejsza debata (118 odpowiedzi)

Proste zasady, a prowadzący i tak się pomylił. Pytanie do kontrkandydata i Kalkowski dostał 1,5...

Podziękujmy starym radnym i wójtowi. (48 odpowiedzi)

Albo większość w Gminie Szemud ma powazne problemy z pamięcią albo już nie wiem co. Nie mogę...

do góry