Widok

Zachwyćmy się razem

Jestem 23 letnią studentką. W Gdańsku od 4 lat. Na karku kilka błędnych decyzji odciętych grubą kreską. Czas zbudować coś od nowa. Poszukuję nowych znajomości - raczej długodystansowych przyjaźni.

Uśmiech potrzebny od zaraz:)
...brak entuzjazmu odbieram jak opuszczenie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro, chyba nigdy z tego nie wyrośniesz :D

:)
:)
:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nawet nie zamierzam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba i dobrze ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Chyba i dobrze" to błąd frazeologiczny o ile się nie mylę ? ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zakładacie z μ Frakcję Dbałości o Czystość Jęzora? ;>

Piszę się na członka wspomagającego (taki "erykuś") :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nie, oni tak :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jak mikro - ja się tylko wymądrzam...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> ja się tylko wymądrzam

Cieszy mnie Twa autorefleksja :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
> ja się tylko wymądrzam

Fajnie się pośmiać przy porannej kawie :)

Zachwycona, do TEGO musisz przywyknąć ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no proszę jaki psycholog..:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-Sadyl,Badyl czy jak ci tam ...Ty zawsze jestes taki glupio madry? Dziewczyna powiedziala zabieraj swoja grzechotke i wypad z piaskownicy idz poczochrac sie z kolega.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
O to sie pewnie nie doczekasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również z chęcią poznam osoby, które nie spędzają wolnego czasu wyłącznie na imprezowaniu w Sopocie ;D
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już cały czas poruszam ten temat - wiecznie oni. Portal powinien w końcu zablokować wasze IP.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jaki Sadyl jest nieszczęśliwy, 24 h na portalu. Buhahaha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry