Widok

Zachwyćmy się razem

Jestem 23 letnią studentką. W Gdańsku od 4 lat. Na karku kilka błędnych decyzji odciętych grubą kreską. Czas zbudować coś od nowa. Poszukuję nowych znajomości - raczej długodystansowych przyjaźni.

Uśmiech potrzebny od zaraz:)
...brak entuzjazmu odbieram jak opuszczenie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
O! i zdjęcie jest nawet , można ?...... Można !!! Brawo TY !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to teraz Ty, wdr !! :P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Właśnie miałem na myśli was, a nie siebie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To Ty już nie myśl, tylko działaj :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ilona, dlaczego wdr mówi do Ciebie w liczbie mnogiej? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może widzi podwójnie :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Ilona, dlaczego wdr mówi do Ciebie w liczbie mnogiej? ;)

wystarczy nie wypowiadać się z opóźnieniem, a odpowiedzi przyjdą same :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie, no moglibyście się się ogarnąć. Nie ważne jaki temat to zawsze jest w nim wdr, Sadyl i inne osoby prowadzące sobie jak gdyby nigdy nic konwersacje które często nie mają nic wspólnego z założonym tematem. Jesteście jak reklamy na Polsacie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Erudyta, Ciebie też widać w paru wątkach ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Owszem. Ale nie w takiej ilości :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
> Nie ważne jaki temat to zawsze jest w nim wdr, Sadyl i inne osoby prowadzące sobie jak gdyby nigdy nic konwersacje które często nie mają nic wspólnego z założonym tematem

1. To się nazywa "dygresja". Erudyta powinien znać tak trudny wyraz.
2. Erudyta powinien wiedzieć, że "nieważne" pisze się łącznie.
3. Swego czasu sam toczyłeś dyskusje niezwiązane z topic'iem i jakoś ci to nie przeszkadzało.
4, Taka jest uroda tego Forum. Funkcjonując na nim od dawna, powinieneś był to wcześniej zauważyć. Bo co to za Erudyta, bez zmysłu obserwacji?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ależ doskonale wiem co to jest dygresja. Z tym że kto to widział by dygresje zajmowały większość tematów?
Ależ doskonale to zaobserwowałem. Zaobserwowałem też wiele rzeczy. To że coś zaobserwowałem nie oznacza że automatycznie muszę się na to zgadzać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
> kto to widział by dygresje zajmowały większość tematów?

Jak pisałem: taka uroda tego Forum. Przewidziała to również jego administracja, dając opis działu "Towarzyskie":
"Dyskusje towarzyskie - wątki mogą ewoluować..."
I - jak pisał wdr - bez dygresji znakomita większość wątków kończyłaby sie na kilku wpisach.
BTW: twój pierwszy wpis w niniejszym wątku również był dygresją ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jeśli już to jak reklamy w czasie finału Super Bowl. Tworzymy wartość. ;]

Wyobraź sobie ten wątek bez nas, że zacytuje:

" nuda... Nic się nie dzieje, proszę pana. Nic. Taka, proszę pana... Dialogi niedobre... Bardzo niedobre dialogi są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Postaw się na miejscu tzw. Erudyty: chciał zrobić efektowne entrée a tu mu obiecujący wątek zagadali. Miał prawo się wkurzyć :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jaki Sadyl jest nieszczęśliwy, 24 h na portalu. Buhahaha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Brawo , strzał w dziesiątkę. Przeszkadzając na szcz*w i mirabelki niech idą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się. Mój post został zasypany 15 postami, które nawet nie zahaczają o temat. Proszę, żebyście albo pisali w temacie, albo zwyczajnie pogaduszkowali, gdzie indziej.
...brak entuzjazmu odbieram jak opuszczenie...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sorry mała, to jest forum, tak się nie da :)))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ale takie pogaduszki to może być początek pięknej przyjaźni ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
@vi:

Czemu tylko przyjaźni?
Forumowe pogaduchy o Maryni Selektywnej mogą być początkiem wszystkiego.. znajomości, przyjaźni, miłości ale i antypatii czy wręcz nienawiści.
Temu właśnie służy FOrum (a przynajmniej jego "towarzyska" część) a nie zdawkowej wymianie informacji.
Służy poznawaniu ludzi poprzez rozmowę.
Wiele osób "z zewnątrz" tego nie kuma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Przyjaźni dlatego, że wykorzystałam kawałek cytatu filmowego ;) I oczywiście zgadzam się z Tobą, tutaj wszystko jest możliwe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wiem
Ty wiesz, ze wiem
Ty to również wiesz
Ty wiesz, że również to wiem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czas najwyższy zatem, żeby i inni się dowiedzieli ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oni jeszcze nie wiedzą, że już o tym wiedzą :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Od tego służy Hydepark czyli Nieskrępowane rozmowy na dowolny temat.:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba DO tego? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładni :) Literówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Literówkę to zrobiłeś teraz :P
(taka mała dygresja ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mikro, chyba nigdy z tego nie wyrośniesz :D

:)
:)
:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nawet nie zamierzam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba i dobrze ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Chyba i dobrze" to błąd frazeologiczny o ile się nie mylę ? ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zakładacie z μ Frakcję Dbałości o Czystość Jęzora? ;>

Piszę się na członka wspomagającego (taki "erykuś") :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nie, oni tak :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jak mikro - ja się tylko wymądrzam...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> ja się tylko wymądrzam

Cieszy mnie Twa autorefleksja :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
> ja się tylko wymądrzam

Fajnie się pośmiać przy porannej kawie :)

Zachwycona, do TEGO musisz przywyknąć ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-Sadyl,Badyl czy jak ci tam ...Ty zawsze jestes taki glupio madry? Dziewczyna powiedziala zabieraj swoja grzechotke i wypad z piaskownicy idz poczochrac sie z kolega.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Już cały czas poruszam ten temat - wiecznie oni. Portal powinien w końcu zablokować wasze IP.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widzę same poważne propozycje :D
...brak entuzjazmu odbieram jak opuszczenie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu trzeba być cierpliwym, często zainteresowany "Brajanek" odpowiada po 3 lub 10 latach... ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
O to sie pewnie nie doczekasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również z chęcią poznam osoby, które nie spędzają wolnego czasu wyłącznie na imprezowaniu w Sopocie ;D
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja Cię znam... tzn, jak zobaczyłem zdjątko, to wiedziałem, że wcześniej je już widziałem :D
Kojarzę nick z jakimś tchnącym optymizmem wątkiem.. ale po latach się do niego dokopać.. bez szans :)
Pomożesz mej demencji? ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jessu, ale problem... Starość nie radość :P

http://forum.trojmiasto.pl/Poszukiwana-sympatyczna-dziewczyna-21-24l-t479325,1,46.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasza Centralna Agencja Wywiadowcza ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:P :P :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj, po latach :)
...brak entuzjazmu odbieram jak opuszczenie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to co? Kiedy ruszamy w podróż za jeden uśmiech?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
> Witaj, po latach :)

W usteczkach 23-latki brzmi to, jakbyśmy się z piaskownicy znali :D

> kilka błędnych decyzji odciętych grubą kreską. Czas zbudować coś od nowa.

Można? Można!

Wiele, znacznie starszych od Ciebie kobiet, mogłoby się uczyć :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy fakt zbliżającej się sesji jest jakoś powiązany z Twymi poszukiwaniami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zachwycona, byłaś tu, a Erudycie na pytanie nie odpowiedziałaś, chociaż jest w temacie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no proszę jaki psycholog..:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry