Zadbane groby

Opieka nad grobami

Gdańsk, Zabytkowa 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa B. - opinia B.dobry kontakt z P. Justyną ; - cenne porady dot.roślin , - gustownie...
~Ewa B.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2022

Elżbieta - opinia Z usług firmy Zadbane Groby korzystam od ponad pół roku i jestem bardzo...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 września 2022

Tomasz - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam. Ogromny zaniedbany grobowiec doprowadzony do stanu jakiego...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2022

Alicja - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam, rewelacyjna firma, grób perfekcyjnie zadbany, wszystko...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

Narcyza - opinia wątek zamknięty Z ogromna przyjemnością mogę polecić tę firmę , od momentu pierwszego...
~Narcyza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 listopada 2021

Mirosława - opinia wątek zamknięty Intuicyjnie wybrałam Firmę Zadbane Groby i stwierdzam,że się nie zawiodłam....
~Mirosława
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Usługa została zrealizowana szybko, rzetelnie i...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 czerwca 2021

Artur - opinia wątek zamknięty Usługa wykonana profesjonalnie i dokładnie. Jestem bardzo zadowolony z opieki...
~Artur
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Krystyna - opinia wątek zamknięty Usługa została wykonana zgodnie z umową bardzo starannie i szybko. Jestem...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 października 2020

Dawid - opinia wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem wykonanej usługi. Wszystko na tip top. Polecam...
~Dawid
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 października 2020

Wiesława - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona obsługą. Grób nigdy tak nie wyglądał. Polecam
~Wiesława
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 października 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry