Widok
Zadowolona Klientka:)
Jestem bardzo zadowolona z uług!!! Robiłam pierwszy raz kolor w tym salonie, bardzo miło obsłużona pani Klaudia bardzo ładnie mnie ostrzygła super do tej pory sie bardzo ładnie układaja!!!polecam pania Klaudie
Moja ocena
* maksymalna ocena 6