Mój synek zaczął uczęszczać do przedszkola w czasie wakacji, żeby powoli oswoił się z miejscem przed wrześniem. Panie bardzo pomogły w tych pierwszych krokach, niepewnościach i trudnościach emocjonalnych i okazały dużo serca. Synek chętnie wychodzi z domu, opowiada wszystkim, że lubi przedszkole. Codziennie wieczorem śpiewa mi nowe piosenki i powtarza nowe rzeczy, których się nauczył. Nie tylko jego zasoby w języku angielskim niezwykle się poszerzyły. Wprowadza codziennie jedno lub kilka nowych słów lub całych wyrażeń. Również zauważam duże zainteresowanie liczbami i alfabetem i coraz lepsze trzymanie linii melodycznej piosenek. Jestem pod ogromnym wrażeniem postępów jakie zrobił w tak krótkim czasie. Nie tylko pod względem edukacyjnym, ale również społecznym. Nie ma jeszcze 3 lat, a dzięki cierpliwości pań i indywidualnemu podejściu znacznie usprawniła sie umiejętność korzystania z toalety, samodzielnego jedzenia, ubierania. Jestem bardzo zadowolona, a synek zawsze uśmiechnięty, kiedy kiedy wraca do domu i opowiada mi o wszystkich przeżyciach z minionego dnia. Chwalimy również nowy system zamawiania posiłów dla dzieci.