Nasza córka Marysia uczęszcza do Grzechotki od listopada 2018 roku. Ma dwa latka. Na początku byliśmy pełni obaw by oddać nasz skarb w obce ręce, ale po miesiącu byliśmy pewni, że nasze dziecko jest w dobrych rękach. Marysia do żłobka chodzi bardzo chętnie. Wręcz cieszy się jak widzi budynek i krzyczy, że idzie do Cioć! Po miesiącu nauczyła się pić z kubeczka i chodzić po schodkach, bardzo się rozśpiewana i rozgadała :) zawsze z radością pokazuje swoje prace plastyczne i cieszy się z każdej nowej rzeczy, której się nauczy. Panie traktuje jak prawdziwe Ciocie, z resztą atmosfera w żłobku jest bardzo domowa i ciepła. Bardzo dziękujemy szczególnie Pani Karolinie, właścicielce, za to, że pamiętała o nas i dała znać od razu kiedy zwolniło się miejsce w placówce i dała nam możliwość posłać Marysię do Grzechotki. Duże ukłony dla pracy kochanych Cioć Marysi : Pani Karolinie i Angelice, które spędzają z Marysia na codzień najwiecej czasu serdecznie dziękujemy.
Szukając żłobka w Gdyni kierowałam się intuicją, po odwiedzeniu trzech miejsc wiedziałam, że Grzechotka będzie najbardziej odpowiednia, i się nie myliłam!