Widok

Zadowolona

Jestem bardzo zadowolona i muszę wam o tym napisać.

Kupiłam sobie mebel Roveto od Meblomaku. Chciałam koniecznie do Wielkanocy, bo teściowa miała wizytować ;)

Muszę pochawlić producenta, bo przyjęli zamówienie późno (obiecali w 3 tygodnie) i dotrzymali słowa rodzina zadowolona, siedzi się miękko, śpi wygodnie.

Jest to w sumie mały narożnik, rozkładany do spania dla 2 osób, ze ślicznej hiszpańskiej tkaniny (nie będzie się plamić, bo z teflonem). Aha, a o fotel bujany to się wnuczek z babcią normalnie pokłócił, kto będzie siedzał ;)

Jednym słowem: kupiłam elegancki mebel, warto było!

Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile zaplacilas?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak ciut poniżej pięciu tysięcy, narożnik roweto mały i fotel bujany. Trochę naciągnęli mnie na ten najlepszy materiał hiszpański, ale spoko, widać już dziś, że nie straszne mu małe dzieci ;) Skóry się bałam, chociaż cenowo to prawie to samo.
W sumie mogłam wziąć też dodatkowe zagłówki, ale już mi nie starczyło.
Pewnie dokupimy, jak dobrze pomarudzę mojemu hazbendowi, że na mecze jak znalazł ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w którym ich (Meblomaku) salonie pracujesz? Tekst z daleka "pachnie" reklamą.Tkanina - nawet hiszpańska - będzie się brudzić (nawet jeżeli jest z teflonem). Łatwo natomiast będzie te zabrudzenia usunąć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jak ja coś napiszę, to od razu gdzieś pracuję? :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też wybrałam firmę meblomak ale model ivera w skórze, kolor biały. Sama jestem ciekawa, jak się będzie ją użytkowało. Czekam na realizację zamówienia, pod koniec września meble będą w domku Za jakiś czas pewnie będę mogła służyć radą.

Natomiast jeżeli macie jakieś uwagi jak dobrze użytkować skórę, żeby wystarczała na przysłowiowe lata, to chętnie poczytam. Z tego co ludzie mówią, szare mydło najlepsze, a co np. z natłuszczaniem kremem albo oliwką? Czy to się sprawdza?.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie jest najlepszy sklep tego meblomaku w trojmiescie?
Chetnie obejrze te meble, chociaz na skore pewnie mnie nie stac... Ale musi byc miekko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na hutniczej w gdyni jest duzy sklep :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry