Meblomak

Salony meblowe

Rumia, Dąbrowskiego 109

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
meble nie do zdarcia wątek zamknięty Na pierwszy rzut oka wydaje się, że podążają za modą i meble są mniej więcej...
~Karola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

super, super super :D wątek zamknięty Bardzo ładne meble mają. Inne niż wszędzie i bardzo miła obsługa w salonie
~Andriew
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Super meble wątek zamknięty Jak ktoś szuka mebli innych niż wszędzie to warto do nich zajrzeć. Duży...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

Mają bardzo solidne meble wątek zamknięty Kupiłem u nich rogówkę 6 lat temu i do tej pory nam służy w domu i wygląda...
~Adrian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Uwaga na wypoczynek marino firmy meblomak !!! Tandeta. wątek zamknięty Uwaga na wypoczynki marino firmy meblomak, ponieważ projektant źle...
~ARTUR STANISZEWSKI
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Co fajnego od meblomak? wątek zamknięty Moja tesciowa ma naroznik kupiony z 7 lzt temu w sklepie meblomaku. Widze, ze...
~Beata
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 czerwca 2013

savona, meblomak wątek zamknięty Witam, kupiłam mebel producenta Meblomak. Normalna kolej rzeczy, najpierw...
~karolajna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2013

Zadowolona wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona i muszę wam o tym napisać. Kupiłam sobie mebel...
~Matylda
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

Co o tym sądzicie? wątek zamknięty Byłam w Meblomaku przy Ikei, namawiali mnie na mebel ze skóry licowej, która...
Kalia86
10

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

A co mi doradzicie? wątek zamknięty jak tak czytam o tym meblomaku, to mam ochotę kupić. tylko dom mam troche nie...
~Maya
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 listopada 2012

czyścik do skór meblomak wątek zamknięty Od 4 lat mamy rogówkę katania z meblomaku. nic się nie dzieje, mebel wygodny,...
GizmoGda
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

bardzo ok :-) wątek zamknięty ja też polecam, mam savonę - super się sprawdza, zwłaszcza, że ja lubię...
~m
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 września 2012

Mogę polecić! wątek zamknięty Witam! Ja osobiście nie miałam problemów z zamówieniem, narożnik Stilo w...
~Karina
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

13

wątków

do góry