Widok
Zadowolona!
Jestem bardzo zadowolona z zabiegow ultra duet w waszym salonie. Mam porownanie z innymi gdanskimi salonami, w jednym zostalam poparzona juz sama proba. Pani Milena jest doswiadczona I bardzo dokladnosc! salon czysty, a ceny przystepne. Jestem po 2im zabiegu, I mysle, ze ponizsze dwie opinie to konkurencja.. Jesli kogos nie bolalo to mu zazdroszcze, do tego Pani Milena zapisuje po kazdym zabiegu naterzenie lasera I zwieksza jesli tylko moze. Po 1szym razie przez 3 mies nie rosly mi wlosy, a potem bylo ich mniej, choc to prawda, ze kazdy reaguje inaczej, ja nie moge doczekac sie efektow. Dziekuje, pozdrawiam I polecam.
Moja ocena
Prestiż
kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 6
oferta: 6
jakość usług: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6