Miałem przyjemnośc zatrudniac Panią Agate do zrobienia projektu mojego mieszkania wraz z całym wykonaniem. jedyne, czego żałuję, że tak długo zwlekałem. Myślalem, że sam sobie zaprojektuje i poszukam znajomego, który mi to wykona. Nic bardziej mylnego. Dąłem sie namówić na spotkanie z Panią Agata. Już wstępny projekt zrobił na mnie ogromne wrażenie. Nie mogłem uwierzyć, że nasze mieszkanie może tak wyglądać. Była to najlepsza decyzja, jaka podjąłem w sprawie remontu mieszkania. Znakomita obsługa, doradztwo a nawet jeżdzenie po sklepach i wybieranie materiałów i mebli nigdy nie było problemem. Zawsze uśmiechnięta i spokojna znosiła moje niezdecydowanie i zmiany decyzji:-)))A nie jestem łatwym klientem. Dzisiaj mieszkam w ślicznym, wygodnym mieszkaniu. Polecam w 200%. Co do ekipy remontowej, która wykonywał nam mieszkanie, z polecenia Pani Agaty, to polecam również bardzo gorąco. Pan Grzegorz, fachowiec z górnej półki, podpowiedział nam kilka znakomitych rozwiązań. Dzisiaj mieszkanie wygląda zupełnie inaczej i mieszka nam się komfortowo w zmienionym, odnowionym i wygodnym mieszkaniu. Znajomi jak nas odwiedzają, to się pytają, czy na pewno dobrze trafili:-) Polecam wszystkim.