Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kris - opinia wątek zamknięty Profesjonalna, nastawiona na klienta, kontaktowa. Mimo ciągnącego się z...
~Kris
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2021

Rafał - opinia wątek zamknięty Projekt wykonany błyskawicznie w przystępnej cenie. Dodatkowym atutem były...
~Rafał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 lutego 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty 5+ za profesjonalizm, terminy realizacji i bardzo dobre podejście do klienta....
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lutego 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Profesjonalna firma projektowa ze świetnym podejściem do swojego klienta....
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lutego 2020

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Pani Agata to osoba, która uważnie słucha i dostosowuje w 110% potrzeby...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

Profesjonalnie i kreatywnie wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z projektu - ciekawe pomysły i funkcjonalne...
~wojciech
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 czerwca 2018

Bardzo dobra współpraca!! wątek zamknięty Jesteśmy zachwyceni projektem. Bardzo dobra współpraca, szybka transakcja ;)...
~Artur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 czerwca 2018

zdecydowanie polecam! wątek zamknięty z czystym sumieniem polecam pracownię Decoretti, która wykonała dla nas...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Wspaniale! wątek zamknięty Skończyliśmy właśnie realizację mieszkania, wyszło wspaniale! Zupełnie tak,...
~Krystian i Weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 września 2017

Szczerze polecam wątek zamknięty Przy projektowaniu i wykańczaniu naszego mieszkania współpracowaliśmy z firmą...
~Bożena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Opinia perfekcyjna wątek zamknięty Ocena jest tak wysoka ponieważ jedyne co musiałem zrobić to spotkać się....
~KRZYSZTOF PAŁUBICKI
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

Remik - opinia wątek zamknięty właśnie zaczęliśmy współpracę z Agatą z firmy Decoretti. Kierowaliśmy się...
~Remik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Zadowoleni klienci wątek zamknięty Mieliśmy okazję pracować z Panią Agatą przy okazji urządzania wnętrz naszego...
~Ewa i Bartek Grajewscy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 grudnia 2016

Zadowolony klient :) wątek zamknięty Miałem przyjemnośc zatrudniac Panią Agate do zrobienia projektu mojego...
~Filip Szarmach
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

Polecamy :) wątek zamknięty Kiedy okazało się, że na świecie pojawić ma się nowy członek naszej rodziny,...
~Ewa i Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry