Widok

Zadufanie, jechanie na opinii.

Szkoła zapomniała po co jest. Zamiast uczyć dzieci żyje własnym życiem. zapomnijcie rodzice o normalnej wymianie informacji ze szkołą, Słaba kadra, słaba dyrektor. przy małej ilości dzieci klasie brak zainteresowania indywidualnego. Podnoszenie głosu na dzieci na lekcji jest normalnością. Dzieci po chorobie nie mogą liczyć na pomoc w nadrobieniu zaległości. Generalnie szkoły dzieci nie interesują. No.. chyba, ze rodzic jest sponsorem szkoły.Rzadkie spotkania z rodzicami. ukrywanie adresów email nauczycieli. Bardzo słaby kontakt. Główną metodą nauczania jest zadawanie dużej ilości prac domowych, szczególnie w dniach wolnych- sobota niedziela- bo w końcu po co dzieciom odpoczynek. Żadne uwagi nie są brane pod uwagę. Szkoła wie lepiej. Próba przeniesienia dziecka do innej szkoły ZAWSZE skutkuje bardzo negatywną, złośliwa opinią o dziecku. A start dyrektorki na Osobowość Roku w oświacie to nieporozumienie. Ta Pani powinna zmienić zawód. Pozdrawiam tez zastępcę, dzielnie wymuszającą matematykę bo nauczaniem tego nazwać nie można.
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
zajęcia dodatkowe: 2
 
wyposażenie: 1
 
bezpieczeństwo: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 15
Nie mogę się zgodzić, że spotkania są rzadkie, nauczyciele zwykle są pod tym względem otwarci.
Natomiast cała reszta to prawda. Powiedzialbym nawet, ze jest jeszcze gorzej niz opisal to Rodzic. System oceniania wola o pomstę do nieba. Wymagania są ogromne, ale kadra to w większości miernoty.
Stwierdzenie, ze to szkola przyjazna dzieciom brzmi żałośnie. Dzieci są traktowane nierówno, zdecydowanie uprzywilejowane są dzieci zamożniejsze - dzieci same o tym mówią. Generalnie, rodzice są traktowani jak zło konieczne, których zadaniem jest płacić jak najwięcej.

Podobno jeden chlopiec konczący szkolę zwariował, przyjechało po niego pogotowie. Pytalem o to w szkole, ale zamietli sprawę pod dywan.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

stop absurdom!!

Chyba jest tu mowa o dwóch różnych szkołach. Absolutnie się nie zgadzam z powyższymi opiniami. W tej szkole uczy się dwójka moich dzieciaków i na prawdę widać efekty. Dzieci się rozwijają wszechstronnie, do szkoły lubią chodzić i uważam, że nauczyciele są kompetentnymi fachowcami. Oczywiście, że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, ale te argumenty podane przez moich poprzedników są żenująco absurdalne - podkreślam to MOJE zdanie na ten temat poparte doświadczeniem WŁASNYM.
P. S. Jeśli jakieś dziecko ma problemy psychiczne to nie problem szkoły tylko rodziców, którzy je w jakiś sposób wychowują i w domu spędza większość swojego życia - pod nosem rodziców.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10
słaba kadra, słaba dyrektor, może słabe dziecko?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11
to nie dzieci tworzą tą szkołę tylko rodzice dają się nabijać w butelkę , myślą że jak społeczna i trzeba bulić kasę to dobra szkoła,
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pełna zgoda. Choć poziom nauczania nie najgorszy. Warunki lokalowe poniżej krytyki. Po kilku latach zwodzenia postanowiłem zabrać dziecko - podobnie jak kilku innych rodziców z tej samej klasy.

Szkoła zupełnie nie liczy się ze zdaniem rodziców. I nie chodzi o to, że ma być tak jak chcą rodzice, ale o DIALOG, którego od początku zabrakło. Dziecko jest w państwowej szkole od roku. Nie zauważyłem gorszego poziomu. Zajęć dodatkowych jest też tyle samo, a nawet więcej, bo dochodzą sportowe. Klasa liczniejsza - to fakt, ale ma to też swoje plusy.

Odradzam szkołę Niedźwiednik.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto pisze te opinie????? Moje dziecko jest już w liceum. Uczęszczało do różnych szkół (w tym, ze względu na przeprowadzkę do trzech podstawówek). Nie spotkałam się ze szkołą, która tak wysoko stawiałaby potrzeby dziecka!!! Ludzie, nie wiecie chyba co mówicie...nie macie porównania i wasze oczekiwania są absurdalne!!!
Ta szkoła to błogosławieństwo dla dzieciaka. Nigdzie nie dbają tak o rozwój nie tylko edukacyjny ale także emocjonalny, społeczny... Nieprawdą jest, że ukrywa się adresy mailowe nauczycieli. Zawsze miałam nie tylko adresy mailowe ale i nr telefonów do WSZYSTKICH nauczycieli. Zawsze mogłam liczyć na rozmowę i pomoc. Większość nauczycieli to pasjonaci. Jedyny minus to taki, że dziecko (i rodzic) w gimnazjum musi się zmierzyć z brutalną rzeczywistością innej szkoły.
Z całą odpowiedzialnością mogę polecić szkołę niedźwiednik.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry