Widok

Zaginął pies Doberman 02.02.16

Koleczkowo Temat dostępny też na forum:
Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka nagrodą. Pies chory na boku ma dwie gulajki jest pod obserwacją lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazcę proszę o kontakt 500 874 800
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę wrzucić ogłoszenie ze zdjęciem na olx.pl oraz na trojmiasto.pl, dział znalezione/zagubione, może szybciej się znajdzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma to jak zgubic dobermana kolo podstawowki.. dzieci wracaja ze szkoly a tu doberman wyskoczy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak można "zagubić" psa? Może mi ktoś wyjasnić - bo jedyne wytłumaczenie to spuszczenie psa ze smyczy - a więc wykroczenie (zapewne do tego bez kagańca) - takich właścicieli powinno się z urzedu karać - jest telefon, jest przyznanie się do winy - gotowiec.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
A jednak pies zaginął ( samo życie) nie "zagubił", na szczęście się odnalazł. Młodziutki doberman. Od razu wszystkich karać, mój doberman został nagrodzony, że odnalazł swój dom. Może ukarać ludzi, którzy inteligencją nie grzeszą i wszystko obracają w złą kartę. Właścicielka dobermana. Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie każdy doberman to urodzony morderca. Czasami bardziej agresywny jest york czy jamnik
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
~xxl Prędzej zagryzie Cię doberman niż york czy jamnik, no chyba że się najpierw potkniesz i przewrucisz hehe
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy pies miał pomarańczowe szelki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeszcze 8 lat temu miał.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

do góry