Widok

Zainteresowany.

Akademia Ateneum Temat dostępny też na forum:
Chcę studiować w Ateneum na studiach dziennych europeistykę. Na innych uczelniach jest szeroki wybór specjalizacji m.in. jest zarządzanie funduszami. Jest to bardzo ważna specjalność, czy uczelnia nie może wprowadzić jej do swojej oferty? Gdyby te wszystkie pozytywne opinie były w rzeczywistości prawdą, to byłoby nieźle. Czy przedstawione opinie, nie są opiniami sterowanymi przez uczelnię? Jednocześnie nasuwają mi się następujące uwagi: dlaczego szkoła nie zorganizowała punktu gastronomicznego dla swoich studentów, dlaczego na stronie internetowej Ateneum nie ma forum dyskusyjnego (na innych uczelniach takie fora są), czyżby uczelnia nie chciała dyskusji publicznej na swój temat, w świetle wyrażonych innych opinii wynika, że krzesełka powinny być wyrzucone. Mam również następujący problem, mieszkam w mieście oddalonym od Gdańska o wiele km, czy uczelnia może pomóc mi w wynajęciu pokoju? Czy uczelnia prowadzi bazę danych, z której można skorzystać poszukując lokum? Myślę, że z uczelni otrzymam wyjaśnienia na nurtujące mnie problemy. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

W sprawie odpowiedzi na liczne pytania prosimy skontaktować się bezpośrednio z Kierowniczką Dziekanatu. Studenci Ateneum prowadzą swoje dyskusje na platformie e-learningowej (szczegółowe informacje na stronie Uczelni).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Łukasz - opinia (3 odpowiedzi)

Profesjonalny obsługa, polecam mecenasa Andrzeja Kopeć

andrzej - ocena (3 odpowiedzi)

Drogo, drogo i jeszcze drożej.

Mateusz - ocena (3 odpowiedzi)

Nie mogę znaleźć kontaku do pani Ewy . Nr z internetu nie jest aktywny. Czy ktoś mógłby poratować...

do góry