Widok

Zajęcia sportowe dla 5-6latka

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Gdzie na Przymorzu lub w okolicy znajdę jakiś klub/szkołę, które prowadzą zajęcia sportowe dla 5-6latków? Nie chodzi mi o jakąś konkretną dyscyplinę, ale o zajęcia ogólnorozwojowe gdzie jest możliwość nabycia podstawowych umiejętności z gier sportowych i zwiększenia poziomu sprawności fizycznej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dołączam się do pytania ? Ewentualnie gdzie mogę zapisać 6-latke na piłkę nożną ? Oliwa/Przymorze / Zaspa ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

córka właśnie zaczeła chodzić na tenis, kort przy arkońskiej. Ardwańską pewnei nei będzie ale się rusza, wykonuje polecenia trenera, ma kontakt ze sportem:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

siemankostudio ,nauka tańca różne gatunki ,wycisk na maksa ;) .moja 10 latka zadowolona.są też grupy dla 4-7 latków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapraszamy do naszej Akademii apprzymorze.pl !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoła Podstawowa nr 79 ,różne zajęcia sportowe dla maluszków i nie tylko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie można znaleźć jakieś informacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zapisałam mojego 5latka do ttkf na Dąbrowszczaków zobacz na stronie,zajęcia adekwatne do wieku i grupy także,polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Nowa Lęborska - opinie i oceny (27 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w lokalizacji zapewniającej dostęp do infrastruktury centralnej, rozbudowanej...

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...

do góry