Widok

Zajęcia super jesli uda się na nie zapisać

Korzystałam z zajęć z oferty gruponu. Nie ukrywam że zapisanie się na nie było koszmarem, mega kolejka, niesympatyczna obsługa. Najsłabszym ogniwem jest właściciel - niesamowity ham, nie liczy się z klientami, jest niesympatyczny i nie szanuje czasu innych ludzi.
Zajęcia rewelacyjne, od pewnego czasu świetna instruktorka, wszystko bez zastrzeżeń. Karnet się skończył i chciałam go przedłużyć i tu przeżyłam szok. Właściciel zamiast cieszyć się że klient chce kontynuować zajęcia w regularnej cenie potraktował mnie jak śmiecia. Początkowo chciał żeby go błagać o możliwość korzystania z usług jego firmy, po czym zapytał jaki termin mnie interesuje i w wulgarny sposób odmówił robiąc ze mnie idiotkę. Na konic stwierdził że na brak klientów nie narzeka i rozłączył się.
Polecam zajęcia ale tylko tym, którzy są w stanie przetrwać takie traktowanie w momencie zapisu.
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
klimat: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 1
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 17
To jest problem tej firmy - dobry poziom uslug psuty przez czlowieka, ktory nalezy do dawnych czasow... Wydawalo mi sie ze tacy ludzie wymarli... Podejscie typu: "Ja tu jestem kierownikiem! I jak to chamstwo moze zawracac mi glowe..." Swietna firma argonaut, kulturalna i zaangazowana Pani Yvetta... I caly jej wklad pracy, podejscie z szacunkiem do klienta psuje ten buc, ktora uwaza sie za mega inteligentego absolwenta politechniki. Zenujacy, i troche chyba psychopatyczny typ!

P.S. Polecam wladzom PG zeby jakos wplynely na Pana T., bo słabą reklamę robi tej uczelni :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 13
Brawo dla Ryszarda!!!!!!!!!!!! Swięte słowa,popieram!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12
Panie Ryszardzie może jest Pan trochę "z filmowany" , ale kompleksy
trzeba LECZYĆ nie koniecznie na forum , choć MIŚ to też film z XX wieku .

Ps.

" Dobrymi radami PIEKŁO jest wybrukowane "

Motto dla Rysia / Misia ;))
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7
Aga mi się udało , byłam w NOT-cie i po 5 minutach byłaqm zarestrowana , MOŻNA , MOŻNA , ale trzeba przyjść w realu , a nie pierdoły wypisywać.
Za klawiatury faktycznie świat wygląda inaczej .....AGA ....to już CHOROBA ...... ;))))
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 8

Zajęcia super To Prawda ,a z zapisaniem się nie było żadnego problemu ;))

Jak widać nie dla wszystkich ARGONAUT ;))
Witam wszystkich zwolenników i przeciwników Argonaut ;))
Zakupiłam sławny grupon i od lutego uczęszczam na zajęcia aqua fitness - zajęcia super chociaż czasami faktycznie frekwencja dosyć wysoka - ceny przystępne - zapisy na zajęcia faktycznie przy pierwszych zapisach (luty) trzeba było trochę się naczekać ale każde kolejne przedłożenie karnetu rewelacja jak się wie czego się chce - ostatnio zajęło mi to 15 minut - hmm pan Tomek pierwsze wrażenie faktycznie może sprawiać wrażenie butnego ale przy dalszym poznaniu fajny inteligentny człowiek - co do zajęć dla mnie mogły by dawać większy wycisk ( ale tu zależy od podejścia indywidualnego i tego ile od siebie wymagamy i ile z siebie dajemy ) OGÓLNA OCENA 5
Jeżeli ktoś się chce zapisać na zajęcia przez telefon z GROUPONA , to
ma faktycznie problem .... ale z czytaniem oferty Groupona ;)) podaję
tekst z oferty Groupon + link , który sprawił wielką konfuzje "AGACIE" :

"Konieczna rezerwacja osobista w biurze Argonaut Dom Technika NOT ul.Rajska 6 pok. 305 w każdy wtorek i czwartek w godz. 11-16 oraz w każdą środę i piątek w godz. 11-19 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego.
Przy rejestracji należy mieć ze sobą wydrukowany groupon z kodem
kreskowym w celu ustalenia godziny korzystania z karnetu. W przypadku nieodwołania rezerwacji na mail: argonaut1@tlen.pl
z 24-godzinnym wyprzedzeniem groupon przepada
O dostępności miejsc decyduje kolejność zgłoszeń."
+ Link :
http://www.groupon.pl/oferty/trojmiasto/Argonaut-Dom-Technika-NOT/5156895

I jak widać nie jest to trudny tekst i dla większości zrozumiały i
czytelny , ale dla " AGATY " NIE ;))
Przykro nam "AGATO" , ale musisz się pogodzić z faktem :
Przez Telefon się NIE ZAPISZESZ zgodnie z powyższymi Warunkami Oferty GROUPON ;))

Masz Rację zajęcia w ARGONAUCIE super ,
ale muszę się z Tobą z godzić również w drugiej KWESTII :

ARGONAUT TAK JAK MEDIA MARKT "NIE DLA IDIOTÓW" ;))
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7
"ARGONAUT TAK JAK MEDIA MARKT "NIE DLA IDIOTÓW" ;)) "opinie sie rozchodzą hehe nie omami sie klientów na dłuższą metę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13

Potwierdzam : Zajęcia super To Prawda ,a z zapisaniem się nie było żadnego problemu ;))

Zajęcia super , Oferta Groupon Super , w NOT brak Kolejek ;) restracja Grouponów 4x w TYGODNIU , ale Tosia / Tosiek + Mati twierdzą inaczej ;((
A co mają pisać , że w Argonaucie jest OK ;)) , u nich pusto , a u ARGONAUTÓW pełno ;))

No i ŻAL D..... ściska ;)))

I TO cała Prawda na Temat Pyskówek na Tym Forum żałosnym Forum ;))

I TYLE Pozostało TOśKOWI , MATIEMU , AQ, IQ , Krystianowi .....itd ...... a ARGONAUT IDZIE DALEJ ....CAŁA NAPRZÓD .... ;))

Ps.

Panie Tomku więcej GROUPONÓW ..... TO ......bandzie NIEUDACZNIKÓW .......ŻAL bardziej D..... ściśnie na MAXA ;)))
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5
do ~Również AGATA , ale NIE IDIOTKA ;))
chyba jednak...
Napisalam wyraznie ze grupon sie skonczyl i chcialam wykupic karnet w regularnej cenie.
A Aga to skrót od Agnieszka

Ostatnio jakos słabiej się oferta na gruponie sprzedaje
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9
Witam PanieTomku!

Widzę, że Pan odpisuje pod innym nickiem... Zastanów się chłopie, bo ja jestem anonimowy, ale wszyscy sie kapną,że to Pan wdaje się w pyskówki, również mówiąc, żeby ludzie się leczyli... Na dziś jest Pan pewnego rodzaju mafią - prawie pełne obłożenie Polibudy i MOSiRu, ale jak tak dalej Pan będzie jechał z klientami, to się w końcu zezłoszczą... Złote czasy mogą się skończyć - będzie konkurencja, a cyrków, które Pan odstawia ludzie nie zapomną. Życzę przebudzenia! Choć prawdę mówiąć nie sądzę, żeby Pan zrozumiał o czym mówię.
Pozdrawiam, T
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 13
Zgadza się to chamstwo trzeba ukrócić, i temat jakoś nagłosnić, by inne nie świadome osoby nie trafiały na tego psychola!
Obiektywne opinie jak widac nie wystarczą, bo na tym forum zaraz masowo są zasypywane przez fałszywe pozytywy.... porównajcie ilości komentarzy z innych firm, odrazu widac, że coś nie tak.
Jak ja napisałem swoją opinię to dziwnym trafem w ciagu 3 dni zoastała zasypana 10 pozytywami wyssanymi z palca.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 12
szczera prawda
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12
na dodatek wszyscy tzw. "stali klienci" - obroncy wlasciciela, znaja wszystkie nicki klientow prawdziwych, czyli niezadowolonych z obslugi pana T. to jest ciekawe ;-)))
prowadza tez statystyki wpisow negatywnych i pozytywnych i sa swietnymi marketingowcami sypiacymi jak z rekawa linkami do stron tej "firmy"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10
do góry